Сонник день народження приснилося. До чого сниться день народження у сні бачити.

День народження до чого сниться, сонник Лоффа

Сновидіння про день народження зазвичай можна розділити на дві великі різновиди. У першій сплячій людині доводиться святкувати свій день народження чи день народження інших людей, приймати або дарувати подарунки, говорити тости і т. д. А в другій – або ви забули про свій день народження, або про те, що настав ваш день народження, забули всі.

Сон про забуте людьми ваше дне народження вказує на невдоволення власним суспільним або сімейним становищем, своїм авторитетом. Ключовими елементами тлумачення про таку подію повинні стати присутні в сновидінні люди, ступінь образи, яка вами оволоділа, а також і те, як у цій ситуації повелися ви. Стали нагадувати оточуючим, вказувати їм на їх забудькуватість (в тому числі і без слів, красномовним поведінкою або жестами)? Якщо так, то яка була уві сні відповідна реакція?

Якщо бажання нагадувати про свій день народження у вас уві сні не виникло, то наяву ви не будете змушувати когось любити вас насильно, але будете страждати від недостатньої уваги.

Якщо жінка сама забула про свій день народження, сновидіння може вказувати на її сімейну затурканість, низьку самооцінку, для чоловіка такий сон вкаже на соціальне становище, якого він соромиться і не афішує.

Сон, у якому ви примудрилися забути день народження близької людини, наприклад, день народження мами, або забути купити подарунок на день народження подруги, говорить про невідповідність ваших духовних устремлінь, внутрішнього інтелекту, і вашого способу життя, напрацьованих роками звичок, а також кола повсякденного спілкування.

Якщо приснився день народження по соннику Цвєткова

Власний день народження, поздоровлення, подарунки сняться до небезпечної події, успішно минувши яке (якщо це вдасться, ви будете процвітати ще довго. Особливо небезпечно святкувати свій день народження у сні на широку ногу, так, як вам не по кишені зробити в реальному житті.

Чужий день народження сниться до великої радості, свята.

Якщо уві сні вас не привітали з днем народження, наяву вам доведеться змиритися і з вдячністю взяти допомогу, яку пропонують. Втіхою вам повинно послужити те, що це всього лише помилкова гординя.

День народження померлого знайомого або родича, про який ви раптово згадали уві сні, повинен нагадати про те, що наяву ви можете чимось допомогти близькій для нього людині.

Вітати з днем народження начальника або колегу – сон, після якого вам вдасться відновити похитнулося в колективі рівновагу. Але є небезпека перестаратися в іншу сторону.

До чого сняться дні народження – сонник Хассе

Сниться ваш день народження – будете жити довго.

Сон, у якому ви бачите день народження мами, що відзначається з усіма родичами, вселяє побоювання про її смерті, якщо цей сон сниться не напередодні і відразу після цього дня в реальності.

Святкувати день народження у новому, невідомому для вас місці або навіть чужій країні – сон видає потреба життєвих змін або те, що вони вже наближаються. Не бійтеся їх, адже починати жити цікаво не пізно ніколи.

Відзначати день народження друга в сні – до майбутніх фінансових утруднень.

Якщо день народження одного сниться літній людині – його можуть чекати великі прикрості, тяжка хвороба або навіть смерть.

Отримати уві сні запрошення на день народження – до обставин, що потребують виконання того, що було б для вас наяву вкрай небажаним. Проте вибору вам не залишать.

До чого день народження сниться – езотеричний сонник

Власний день народження віщує пору життєвих негараздів, які потрібно пройти, щоб народитися новою людиною.

Святкувати день народження брата у сні – до дуже небезпечної для нього ситуації. Постарайтеся по можливості бути поруч наяву протягом наступних після сну трьох днів.

Отримувати подарунки на день народження і бачити, що всі вони дріб’язкові й непотрібні – до великої радості.

Для молодої людини відзначати день народження подруги – попередження про те, що від нього чекають рішучого кроку. Якщо ваші наміри такі сміливі рішення не входять, краще дайте недвозначно це зрозуміти відразу.

Езотерика
Додати коментар