Чому не можна вбивати павуків. Вбити павука — прикмета

чому не можна вбивати павуків

Вбивати павуків — негативна прикмета. Є винятки, як і в будь-якому правилі. Але базові прикмети не радять вбивати павуків.

Вони є хранителями вогнища, захищають будинок від навали мух і тарганів, а в їх павутині легко заплутається удача. Якщо знищувати вигляд, можна, навпаки, накликати горе і біду. Ми зібрали існують прикмети, і можемо сказати, що вбивати павуків — не можна! Це не естетично, і тим більше, не гуманно!

Коли вбивати павуків — добре?

Навпаки, вважається, якщо пройдете повз членистоногого і не торкнетесь його, то удача постукає в двері! Рятуючи життя створенню, ви отримуєте благословення Вищих сил. Тому не поспішайте вбивати павуків. Існує реєстр країн, де вбивати павуків вважається до фарту. Прикмета втрачає негативний окрас, якщо «вбивство» вийшло ненавмисно. Ви ненавмисно настали або, навпаки, прихлопнули бідолаху від переляку. В медицині ж є професійний термін хвороби, коли люди до смерті боятися цих комах. Пробачити вбивати павуків не навмисно. А ось, спеціально розчавити істота — чекайте біди.

Ще ми натрапили на прикмету, що вбити павука — значить, вам відпускається 40 гріхів. Важливо: ви прикінчили павука в «стан афекту» або зробили це свідомо. Попрощатися з гріхами можна іншим, більш праведним способом, ніж загибель членистоногих.

Як не вбити павука?чому не можна вбивати павуків

Північні народи так само мають у фольклорі такі прикмети. Для них вбивство павука символізує настання хвороби. Шамани не виганяють комах з будинків по цілком зрозумілих міркувань. Павуки створюють павутину, а вона є захистом житла. Так само вона оберігає людей від недуг. Шамани використовують павутину, як панацею. Вони її збирають і проводять «діяння». Чаклуни вірять, що якщо вбити павука, то не буде павутини і члени сім’ї можуть померти від раптової хвороби.

У природі павутинка служить способом добування їжі. В неї потрапляють смачні комахи, які йдуть на корм павуку. Але, якщо побачите павутинку будинку, то це знак, що прийде радість і удача. Тому, якщо збираєтеся вбити павука — зупиніться! Якщо ви цього не зробите, будинок осяється похмурими фарбами, і навряд чи удача завітає у вікна.

Цікаво! Навіть у Біблії та інших релігійних трактатах, є згадки про павуків. Наприклад, істота, яка сплела павутину, загородившу вхід у печеру, врятувало життя Ісусу. Можна зустріти аналогічні оповіді про пророка Мойсея і Магомета. Не варто псувати існування. Хочете вбити павука? Подумайте 100 разів над цим. Чим більше за розмірами членистоногий, тим більше горе підстерігає «вбивцю». Додамо позитивні прикмети. Наприклад, у вашому будинку живе павучок, і він чудово приземляється вам на голову. Ви хочете швидше «умертвити» павука? Але це чудова прикмета, що символізує достаток. Той же сенс несе ситуація, коли комаха спрямовується вгору по стіні. Пророкування навмання збудеться, якщо не вбити павука!

Чому вбити павука в давнину вважалося нормальним?

У Середні століття процвітали такі хвороби, як сінна лихоманка і жовтяниця. Лікарі не винайшли вакцини, і лікували хворих підручними засобами. До павуків, в цьому плані, було особливе ставлення. Їх вважали ліками, «закочували» на вершкове масло, і робили кульку з цієї субстанції. Швидше за все, так було легше проковтнути комаха. Зараз рідко можна зустріти магічні обряди з участю павуків. Але раніше вони виступали «макетом» для відводу порчі, вроків. Чаклун проектувавна бідну істоту будь-яку хворобу.

Медики тієї епохи навіть застосовували павутину в лікуванні. З її допомогою зупиняли кровотечу, просто приклавши до ранки. Павутинка могла вилікувати астму. Для цього її скачували в грудочку. Сучасна наука може пояснити чудову дію цього предмета. Павутина складається з особливої речовини, що служить антисептиком і клеєм. За рахунок цього вона відрізняється міцністю. Тому, як бачите, вбити павука — зовсім недоцільне заняття.

Висновок

Ви ознайомилися з матеріалом, в якому знайшли для себе відповіді. Прикмета базується на позитивному сусідстві павукоподібних в нашому домі. Вони притягують удачу і захищають будинок від навали неприємних комах, наприклад, мух.

Езотерика
Додати коментар