Єлисей: значення імені Єлисей. Доля і характеристика імені

Іменем Єлисей батьки називають хлопчиків у православних, католицьких та іудейських сім’ях Росії, України, Білорусії та Ізраїлю.

Походження імені Єлисей

У професійних лінгвістів є кілька теорій з приводу утворення імені Єлисей. Одні фахівці вважають, що спочатку це було арамейське ім’я Еліша, яке на сучасну українську перекладається як «Бог-спаситель». У Біблії так звали одного з адептів пророка Іллі. В Мусульманстві, який також є спадкоємцем іудаїзму, цей пророк носить ім’я Аль-Яса.

Інші мовознавці вважають, що ім’я Єлисей виникло в стародавній Греції і є одним з варіантів прочитання імені Одіссей. Воно перекладається як «лютий». У стародавньому Римі Єлисея називали Улісс. Так звали правителя Ітаки, який командував архійцями під час протистояння Греції та Трої. Про нього знаменитий Гомер написав поему «Одіссея». Аналогами імені Єлисей з цієї версії будуть Уолліс, Улисеш та інші.

Коротка форма імені Єлисей — Леся. Втім, воно може бути і окремим ім’ям і скороченням від імен Олексій, Олеся, Леонід, Олег і Лариса.

Католицькі іменини Єлисея випадають на 14.06. Інші дати взяті з православного іменослова.

Дитячі роки Єлисея

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Єлисей, любить все вигадувати і фантазувати, адже у нього добре розвинена уява. У дитячому віці Леся любить впроваджувати свої правила у всі відомі ігри. У Єлисея музичне обдарування. Лесі підійде займатися уроками скрипки в музичній школі, так як він володіє тонкою натурою. У середньому навчальному закладі Єлисей не виділяється від своїх однокласників. Але, тим не менш, Леся нікому не симпатизує, однак у спілкуванні намагається бути ввічливим і привітним. Єлисей любить спортивні ігри, особливу перевагу віддає тенісу та футболу, але у випадку бійки Леся в змозі захистити себе і товариша. Єлисей дуже розумна і здібна дитина, але головним його недоліком буде надмірна впертість.

В юному віці Єлисей дуже любить читати. Лесь проявить інтерес до будь-якої побаченої книги. Але запам’ятовує тільки ту прочитану інформацію, яка допоможе в житті Лесі, решта без коливання відкине. Дорослішаючи, володар імені Єлисей стає не тільки впертим, але і запальною людиною, однак у Єлисея вистачає розуму, щоб ретельно приховувати свої недоліки. Єлисей здатний стримувати свої емоції в разі конфліктної ситуації. Єлисей не любить брехати, Лесю з народження дано почуття справедливості.

Характер чоловіка, що носить ім’я Єлисей

Єлесей, який народився в листопаді, дратівливий, і майже ніхто не користується у Лесі довірою. Народжений у вересні і жовтні Єлисей, навпаки, стриманий. Єлисей повільний і не терпить суєти. Якщо людині з ім’ям Єлисей довелося народитися восени, то, переоцінивши свої можливості, Леся здатний визнати свої помилки і намагатися їх виправити у що б то не стало. У «літнього» Єлисея основною властивістю характеру стає доброта і бажання допомогти близьким йому людям. Саме цією готовністю допомогти іншим на шкоду самому собі користуються знайомі йому люди.

Володар імені Єлисей намагається опановувати світ тільки розумом. Хоча крім точних наук Леся може захопитися і гуманітарними. Єлисей не терпить одноманітність, особливо, якщо воно не змушує його ворушити мізками. Але якщо Леся робить те, що йому подобається, то може займатися цим годинником. Щоб захоплення збігалося з роботою, Єлисей легко може змінити професію. В такому разі на новому місці Леся буде почувати себе як риба у воді. Єлисей, який святкує день народження навесні, може стати творцем, подавшись у музику або живопис. Хоча Леся здатний стати письменником і актором.

Людина з іменем Єлисей ніколи не виставляє напоказ емоції. Леся швидше стане їх перетравлювати всередині. Про любовні успіхи Єлисея знають небагато. При цьому дівчат Єлисей зводить з розуму. Леся досить скромний, але може розвивати кілька відносин одночасно. Просто таким чином Єлисей намагається знайти ту, з якою захоче прожити решту життя. Коли Леся таку зустрічає, то ніколи не зрадить їй, буде у всьому допомагати і оберігати. «Листопадовий» Єлисей — дуже нервовий і вразливий чоловік. Леся не прагне бути у дівчини першим. Пані Леся не довіряє. Цей чоловік не схильний рано одружуватися.

Народжений восени чоловік з ім’ям Єлисей — страшний ревнивець. Жінка Єлисея ніколи не знає, чого очікувати від нього в наступний момент. Леся може бути як турботливим чоловіком, так і взагалі не з’являтися вдома. Коли Єлисей вступає в шлюб, то відрікається від усіх своїх друзів і приятелів. Єлисея приємніше проводити час з дружиною.

Дитиною Єлисей дуже балакучий. Леся легко знаходить спільну мову з іншими дітьми. Єлисей часто буває капітаном «дворової команди», але ніколи не тисне на інших хлопців. Леся — позитивний чоловік, який завжди підбадьорить одного жартом. З-за цього Єлисея люблять дівчата. Єлисей не з тих, кого можна назвати черствим. Він з радістю підтримає товариша. У Лесі багато друзів, яким Леся відданий.

«Осінній» Єлисей вміє насолоджуватися самотністю. Народжений взимку Леся, навпаки, більш товариський. Цей Єлисей обожнює великі веселі збіговиська. Леся завжди стає душею компанії. Він знає багато різних історій на всі випадки життя. «Весняний» Єлисей схожий на того, що народжений восени. Він не любить говорити одне і те ж двічі. Улюбленою розвагою такого Лесі стає читання або риболовля.

У чоловіка, що носить ім’я Єлисей, іменини припадають на наступні дати: 14.06, 27.06, 3.07, 20.08 і 5.11.

Езотерика
Додати коментар