Тагір: значення імені Тагір. Доля і характеристика імені

Іменем Тагір батьки називають хлопчиків в ісламських сім’ях Татарстану.

Ім’я Тагір належало одному з дітей Магоммеда — засновника ісламу. Це пояснює його популярність в мусульманських країнах. На сучасну українську ім’я Тагір перекладається як «безгрішний». Однак фахівці з башкирської мови інтерпретують його як «птах». Крім того, так звали персонажа романтичної повісті про Тагіра і Зурху.

Характер і доля чоловіка по імені Тагір

Основна риса характеру Тагіра — це велич і міць. Причому ці якості проявляються у нього з самого раннього віку. У грі зі своїми друзями хлопчик проявляє лідерські здібності. Тагір провокує своїх друзів на активні ігри, з-за чого змушує батьків неабияк понервувати.

Найчастіше чоловік, якого звуть Тагір, перш ніж зробити який-небудь вчинок, керується логікою, крім цього він досить хоробрий чоловік. В темпераменті Тагіра найчастіше ці властивості помітні точно так само, як і його міць. При різноманітних обставин властивості характеру Тагіра можуть дати про себе знати різним чином, і, тим не менш, логіка бере верх. Хлопець з ім’ям Тагір вміло користується своєю міццю, не дивлячись на те, що не завжди це розуміє.

У важкі моменти Тагір нижче трави і тихше води, але незважаючи на це, він мстивий чоловік. На жаль, але Тагір найчастіше про це забуває. Тагіру чимало користі принесе самоаналіз, щоб подолати в собі негативні риси характеру.

В шлюбі Тагір є лідером, але незважаючи на це, йому не потрібна податлива дружина. Тагір вибере собі красиву і активну жінку. Тагір зразковий сім’янин і не шукає приводу, щоб піти від питань побуту. Тагір чудово впорається з тим, щоб готувати їжу, може приємно провести час зі своїми дітьми. Чоловік, ім’я якого Тагір — рішучий чоловік. Зазвичай Тагіру не потрібна допомога близьких. Він здатний самостійно прийняти рішення і, як правило, знає, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Тагіру підійдуть такі професії як біолог чи акторську майстерність. Нерідко буває таке, що Тагір пише музику або стає хіміком. Також Тагіру може підійти кар’єра художника або наукового працівника, але щоб спробувати себе в цій ролі, Тагіру необхідно ретельно попрацювати.

У чоловіка, що носить ім’я Тагір, іменин немає.

Езотерика
Додати коментар