Сонник зубний лікар, стоматолог приснився. До чого сниться дантиста у сні бачити.

До чого сниться дантист, зубний лікар, стоматолог за сонником Цвєткова

З’явився у вашому сні лікар стоматолог загрожує втомою і витікаючими з цього іншими неприємностями.

Власний похід до стоматолога у сні передвіщає прийдешні зміни, які неухильно насуваються, і вплинути на які неможливо ні вам, ні кому іншому. Що саме станеться, залежить від того, чим закінчився в сновидінні ваш похід до зубного лікаря.

Якщо ж ви почали збиратися до стоматолога, але передумали – йдуть вам назустріч неприємності вирішаться за допомогою впливової особи, якоїсь авторитетної особи.

Приснилося, що ви – стоматолог, і вам доводиться лікувати зуби в сні – означає, що в реальному житті вам властива жорсткість (а часом і жорстокість), відсутність дипломатичності і такту, ви часто мимоволі, без умислу, завдаєте біль коханим людям.

Сниться, що ви до жаху боїтеся лікувати свої зуби – будете одержимі якоюсь фобією, страхом, але незбагненним чином будете насолоджуватись цим станом і навіть хизуватися ним перед оточуючими.

Лікувати зуби з відбілюванням у сні – до чужої заздрості по відношенню до сплячого.

Якщо, вибіливши у дантиста зуби, ви виходите в сні з кабінету і бачите в дзеркалі, що вони стали ще темніше – заздрісники зроблять щось погане, ви постраждаєте.

Лікувати зуб без болю у сні (наприклад, свердлять зуби, а вам не боляче і не страшно) – до марних тривог, невиправданого очікування чогось негативного.

Лікування зуба з сильним болем сниться до важкої розмови, він буде для вас страшніше фізичного покарання.

Значення сну стоматолог – сонник Хассе

Лікування зубів у дантиста сниться до позбавлення від чогось обтяжливого, виснажливого душу не стільки самим фактом існування, скільки очікуванням цього і його неминучим наближенням.

Сон, у якому всі ваші зуби видалив стоматолог, може означати руйнування по чиїйсь чужій вині.

Якщо стоматолог видалив зуб, який хворів, непокоїв вас, то в реальному житті ви порвете стосунки з людиною, яка вас постійно дратував. Якщо при цьому була присутня кров – з цією людиною вас пов’язує спорідненість.

Зуби лікують комусь іншому – сон означає, що у вас є розумний і вірний друг, на поради та допомогу якого ви можете покластися.

До чого стоматологи сняться – сучасний сонник

Лікування зуба сниться до виправлення ситуації.

Якщо вам лікують зуб, а вам боляче і страшно – ви вирішите якусь проблему, але ціною інших втрат.

Сниться, що вам свердлять зуби – будете змушені вислухати довгу нотацію навпіл з докорами, і вам це буде вкрай неприємно.

Якщо молодої незаміжньої дівчини приснилося, що лікувала зуби, і їй дуже сподобався стоматолог – буде спокуса завести роман з близьким другом свого коханого.

Якщо ж у такій ситуації дівчина відмовилася лікувати зуби, посоромившись симпатичного дантиста, то наяву один коханої людини почне надавати їй недвозначні знаки уваги, але всі спроби будуть припинені.

Езотерика
Додати коментар