Сонник водойма приснилася. До чого сниться водойму у сні бачити.

До чого водойма сниться, сонник Лоффа

Водойма з чистою водою, на березі якого ви перебуваєте, – це райдужний і дуже бажаний сон, оскільки для нашого волевиконання така ситуація видається кращим варіантом відновлення сил і здоров’я.

В цьому відношенні навіть водойма з тінню не є негативним втіленням, т. к. при деяких обставинах це не псує наш відпочинок.

Якщо ж ви знаходитесь на березі брудної водойми, це вже несе в собі негативний аспект, але у тому випадку, коли бруд має причину штучну, а не природну.

Особи, які були присутні з вами в сні на березі водойми, є вказівкою на те, що якісь майбутні події, які стосуються безпосередньо вас, будуть відбуватися без вашої участі.

Для більш точної розшифровки сновидіння слід врахувати всіх присутніх у ньому персонажів, а не тільки людей. Якщо це була водойма з рибою, зверніть увагу, наскільки вона була приваблива для вас, вам хотілося зловити або ж просто милуватися? Мав місце водойма з птахами – важливо визначити, яких саме птахів ви бачили, і як ви ставитеся до них у житті. Варто звернути увагу і на кількість – якщо у водоймищі було багато риби, або ви бачили велику кількість птахів, значення сну буде посилюватися, і навпаки.

До чого водойми сняться – сучасний сонник

Падіння у водойму уві сні попереджає про можливе ганьбі, втрати репутації.

Якщо вам снилося, що ви ловили золотих рибок у водоймі – ваш життєвий успіх і удача будуть залежати від наявності улову.

Езотерика
Додати коментар