Сонник берег приснився. До чого сниться берег у сні бачити.

Якщо приснився берег по соннику Цвєткова

Берег в сновидінні уособлює певну мету, рубіж. У нашій свідомості він є оплотом стабільності, міцної опори під ногами.

Якщо уві сні вам вдалося виплисти на берег, ви досягнете поставленої мети.

Стояти на березі річки без мети рухатися далі – сон означає, що ви станете очевидцем цікавих подій.

Приснилося, що ви виходили з води на берег з людьми – наяву вам вдасться виплутатися з непростої ситуації, можливо – дуже делікатної. Якщо при цьому ви були мокрими, з вас стікала вода, то для виходу з цієї ситуації вам доведеться чимось пожертвувати, а якщо опинилися сухим – все закінчиться дуже вдало.

Якщо ви з кимось із знайомих стояли на різних берегах, то між вами неминуча сварка. У тому випадку, якщо це був маленький струмочок, все закінчиться невеликий незлагодою, якщо ж річка була широкою, а береги обривистими – скандал буде неабиякий і може привести до повного розриву відносин.

Приснилося, що вам вдалося припливти до берега, але ви не можете вийти з води, оскільки хвиля відносить вас назад – такий сон говорить про те, що ви не можете знайти своє місце в житті, занадто довго мечетесь, беретеся за різні справи і кидаєте їх на півдорозі. Час іде, а ви все ще на роздоріжжі.

Якщо уві сні ви гуляєте по берегу і бачите водну гладь, за якої не можете розглянути протилежний берег, то сон слід прийняти, як рада не робити найближчим часом ніяких активних дій. Час зараз працює на вас, краще зупинитися і зайняти вичікувальну позицію.

Значення сну берег – сонник Хассе

Вибратися на кам’янистий берег – до успіху, досягнення мети, радісному і успішному закінченню підприємства.

Лазурний берег, пісок сняться до безхмарного періоду у вашому житті.

Гуляти по березі уві сні в повній самоті – до тимчасової бездіяльності, очікування.

До чого сняться берега – сучасний сонник

Якщо вам сниться рівний пологий піщаний берег, пляж, за яким легко пройти до води, значить, ваша давня сварка, нарешті, закінчиться повним примиренням.

У тому випадку, якщо ви, посварившись з кимось наяву, бачите в сні дуже крутий берег без видимого спуску, то будь-які ваші спроби примирення будуть прийняті в багнети. Ваші відносини будуть розірвані остаточно.

Езотерика
Додати коментар