Сонник вертоліт приснився. До чого сниться вертоліт у сні бачити.

Вертоліт, сонник Лоффа

Вертоліт давно увійшов у наше життя, однак, припущення про те, що незабаром він зможе замінити для людини автомобіль, поки не виправдалися. Це засіб пересування і досі залишається символом або військових дій, або достатку і влади. Та все ж відношення до вертольота військовим маневрам більш міцно в нашій свідомості, ніж просто транспортування людини за його примхи. Тому, якщо сплячий бачить гелікоптер у небі або ж власний політ на вертольоті, то це може говорити або про його намагання зрівняти любов і меркантильний інтерес, або про його прагненні втекти від реалій дійсності, а в разі невдачі розвернутися і прийняти бій.

Зберігає нашу підсвідомість і розуміння того, що вертоліт є транспортом підвищеної небезпеки. Тому політ на вертольоті завжди приховує за собою і усвідомлення прийнятого на себе ризику в будь-якій життєвій ситуації. Саме з цієї причини сплячий людина нерідко бачить у сні аварія вертольота, його падіння або вже розбитий вертоліт. У цьому випадку можна говорити про те, що сновидець схильний більш до песимістичних очікуваннь і готовий до нього більше, ніж до подальшої боротьби.

До чого вертоліт сниться – езотеричний сонник

Летіти на вертольоті в сні – вірна ознака того, що ви чогось перемудрили у своїх справах або наміри.

Якщо при цьому вам довелося самому керувати вертольотом – ви поставили перед собою наяву нерозумні і невиправдані мети. Поки ви ще не поринули з головою в їх реалізацію, у вас ще є час одуматись і визначити те, що реально, а що утопічно у ваших намірах.

Сниться палаючий падаючий вертоліт – негайно зосередьтеся, ваша увага розсіяна, а ви занадто безтурботні. Найближчим часом є ризик стати жертвою нещасного випадку в побуті або на дорозі.

Якщо сплячий летів на вертольоті, який впав, і при цьому постраждав – сон закликає ще більше відповідально поставитися до власної безпеки та близьких людей.

Вертоліт, сонник Менегетті

Літати на вертольоті у сні ще більш негативно за своїм значенням, ніж політ на літаку, оскільки обертові лопаті вертольота мають безпосереднє відношення до монітора відхилення.

До чого вертольоти сняться – сучасний сонник

Кататися на вертольоті, здійснювати екскурсію на ньому – такий сон говорить про те, що сплячий – людина широкої душі, йому тісно наяву в рамках повсякденного життя.

Якщо дівчина літала на вертольоті з коханим – їх чекає щасливе життя, якщо вони зможуть подолати один дуже складний період, який вже на підході.

Літати на вертольоті з чужими чоловіками – до небезпечних пригод, які, однак, закінчаться благополучно і залишать багато дуже суперечливих спогадів.

Якщо сниться, що вертоліт розбився або ж стався вибух вертольота, то ви занадто захоплені мріями. Ви прекрасно знаєте, що вони нездійсненні, більш того, ви і не чекаєте їх виконання. Вам приносить задоволення сам процес мрії. Якщо ви витратите хоча б частину цього часу на корисне творення, ваша діяльність буде набагато продуктивніше.

Езотерика
Додати коментар