Сонник поверх приснився. До чого сниться поверх у сні бачити.

Сонник поверх приснився. До чого сниться поверх у сні бачити.

Поверх до чого сниться, сонник Лоффа

Іноді людині сниться, що він ніяк не може потрапити на потрібний йому поверх, то опускаючись, то піднімаючись, і кожен раз опиняючись не на тому рівні. Поверхи в такому сновидінні уособлюють той життєвий етап, на якому ви знаходитесь, отже, ви випереджаєте події, то відстаєте від них.

Падати з поверху в сновидінні – повернення до пройденого через недостатньо чіткого формулювання і розуміння своїх цілей. Цілеспрямованість – це те, чого вам не вистачає в реальному житті.

Окремої згадки гідний побачений п’ятий поверх, оскільки у звичайних типових будівлях, а отже, і в нашій підсвідомості, це граничний по висоті поверх, підніматися до якого в багатьох житлових будівлях потрібно пішки, в п’ятиповерхових будинках зазвичай відсутній ліфт. Отже, мова може йти про гранично допустимих складнощах або можливостях. Якщо людина сновидінні живе на п’ятому поверсі, навряд чи в реальному житті він займе більш високе службове місце.

До чого поверх сниться – езотеричний сонник

Перший поверх в сновидінні – це основа того, на чому грунтується ваше світогляд або ваші стосунки з близькими людьми. Якщо у вашому сновидінні перший поверх перебував в аварійному стані, то наяву ви намагаєтеся побудувати особисте життя на утопічних надіях.

Другий поверх означає ваші життєві протиріччя або їх відсутність. Якщо ви знаходилися на другому поверсі, а хтось з ваших близьких – на першому чи на вулиці, то розбіжності між вами неминучі.

До чого поверхи сняться, сонник Лонго

Високий поверх уособлює в сновидінні швидкий зліт кар’єри.

Падіння з поверху сниться до невдачі в плані службового просування.

До чого сняться поверхи – сучасний сонник

Якщо уві сні ви не можете згадати, на якому поверсі проживаєте, то вас абсолютно не влаштовує стан справ у вашому особистому житті.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь