Сонник виграш приснився. До чого сниться виграш у сні бачити.

До чого сниться виграш, виграти,сонник Лоффа

Будь-який виграш у сні відображає підсвідоме бажання сплячого отримати щось задарма, без потенційних витрат, “на халяву”. Це вудка, на яку споконвіку було не лише простаки, але й досить мудрі мужі. Досить згадати народні казки, в яких з’являлися скатертини-самобранки, молодильні яблука і інші чарівні речі, що дають власникові всілякі блага. Виграш грошей, виграш путівки, автомобіля, іншої цінної речі – все це приносить радість у сні і розчарування при пробудженні. І в цьому криється сенс сновидіння – насмішка, розчарування, порожня радість.

Найчастіше сплячий отримує уві сні саме те, що стоїть на перших позиціях рейтингу в його особистому списку життєвих благ, пріоритетів. Наприклад, виграти квартиру у сні вдається зазвичай тим, хто потребує житло, а виграш путівки, поїздки за кордон сниться того, хто з різних причин не може собі цього дозволити наяву.

Якщо вам довелося уві сні виграти приз, який вам дуже необхідний в реальності, сон або відображає підсвідоме бажання і не підлягає тлумаченню, або має негативне значення в плані перспективи придбання.

Значення сну виграш – сонник Хассе

Грошовий виграш сниться до отримання неприємної звістки про вашого друга або близькій людині.

Виграш в лото або в якийсь інший азартній грі – до втрати близького друга з-за життєвих суперечностей.

Якщо вам снилося, що інша людина отримав великий виграш у лотерею – буде суперництво в коханні, глибока особиста печаль.

Виграти в карти у сні – до удачі в справах, але до провалу в любові.

Якщо уві сні ви виграли іграшку – наяву витратите багато сил заради дріб’язкового результату, але справа буде стосуватися ваших принципів, і ви не відступіться.

Вдалося виграти змагання у якомусь виді спорту – у реальному житті ви поставили собі дуже високу планку, але ви повні рішучості і досягнете поставленої мети.

До чого виграш сниться – езотеричний сонник

Виграти гроші у сні – до збитків.

Виграш в покер або виграш в казино в сні передвіщають цілу серію невдач.

Жінці сниться, що чоловік виграв гроші – він може втратити місце роботи або іншої джерело доходу.

Якщо ж вона сама виграла машину у сні – їй не варто брати участь наяву ні в яких азартних заходах. Особливо небезпечно в найближчий тиждень для неї намагатися виграти в автомати.

Виграти конкурс краси – до суперництва в коханні, яке закінчиться перемогою.

До чого сниться виграш – сучасний сонник

Великий виграш сниться до перемоги, повазі, вдалому старту. Якщо вам вдалося виграти мільйон або дізнатися про те, що ви виграли джек-пот, – можете сподіватися на якесь позитивне послання від долі. Якщо ж виграш був дріб’язковим, наприклад, вдалося виграти монети дрібного номіналу – буде розчарування, зневіра, але без великого негативу (не горе і не нещастя).

Бачити, як виграють інші люди – до заздрості, з-за якої сплячий не зможе оцінити власне щастя.

Бачити виграш іншої людини уві сні і щиро радіти за нього – до великого щастя в реальному житті.

Якщо вам сниться якийсь абсолютно безглуздий конкурс, і вам вдається виграти цей конкурс – ви будете брати участь в непотрібному вам змаганні, наприклад, будете з принципу домагатися кохання наяву людини, який вам не потрібен.

Езотерика
Додати коментар