Сонник приснився оркестр. До чого сниться оркестр уві сні слухати, бачити.

Оркестр до чого сниться, сонник Лоффа

Оркестр – складна і вишукано-витончена музична машина. Ваші сни про оркестр – це відображення вашої гармонії або, навпаки, дисгармонії з навколишнім світом.

Якщо в сновидінні ви були учасником оркестру (за умови, що в реальному світі професійного ставлення до музики не маєте), то, по всій видимості, наяву ви маєте велике бажання продемонструвати навколишньому суспільству, так і самому собі, здібності і таланти в якійсь сфері реального життя.

Якщо диригент оркестру уві сні виявився вам знаком, то як виконувана музика, так і відносини між диригентом і вами в сновидінні можуть пролити світло на спрямованість цього пристрасного бажання. Хто це був – начальник, друг, член сім’ї, колега по інтересам? А може бути, це ви були диригентом, а ця людина володіла якимось музичним інструментом? Проаналізуйте це і ви зрозумієте, творчість в якій сфері життя буде для вас результативним і плідним.

Відвідування концерту оркестрової музики може мати у сні романтичне забарвлення залежно від того, хто був поруч, був вашим супутником. У такому сновидінні також може бути прихований натяк на ваше бажання відпочити від буденної рутини.

Якщо в дитинстві ви навчалися музичної грамоти, але так і не змогли стати музикантом, той сон про участь в оркестрі може стати провісником виконання якогось давнього бажання.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар