Сонник колега приснився. До чого сниться товариша по службі у сні бачити.

Колега, товариш по службі, сонник Лоффа

Колеги по роботі – це невід’ємна частина життя більшості з нас, і поява їх у наших сновидіннях саме по собі є природним і не вимагає особливого тлумачення. Проте сновидіння, в яких колега по роботі, товариш виявляється в умовах, що не відповідають реальним або ж сюжет сну відображає якісь незвичайні, а деколи і безглузді події з участю цих осіб, що представляють певний інтерес.

Одна з різновидів таких снів – невідповідність відносин, що мають місце насправді і тих, що ви бачите в сні. Наприклад, якщо наяву якийсь колега по роботі вам не дуже приємний, у вас склалися з ним погані відносини, а уві сні ви спілкуєтеся з ним по-дружньому – є сенс подумати про налагодження контакту, оскільки причина неприязні, швидше за все, криється у вашій поведінці.

І навпаки, побачити колегу, з яким ви маєте приятельські стосунки, злим і агресивним у сні – привід до того, щоб задуматися і насторожитися, оскільки сон може бути передвісником назріваючого конфлікту або таємного наміру, лицемірства з боку цієї людини або тих, хто, крім вас, був присутній в цьому сні.

Якщо вам сняться колишні колеги, варто згадати, з якої причини ці люди пішли з вашого колективу (якщо ви досі працюєте на тому ж місці) – можливо, над вами в даний час нависла така ж загроза.

У тому випадку, коли ви самі вже не працюєте на даному підприємстві або в організації, а уві сні вам є колишні колеги, варто звернути увагу на те, які стосунки пов’язували вас в колишній час. Якщо вам приснився колишній колега по роботі, з яким у вас були розбіжності, траплялися конфлікти, а потім цей чоловік, нехай і побічно, з’явився причиною вашого звільнення, то на новому місці ви можете потрапити в аналогічну ситуацію.

Приснилися колеги, сварками з якими ви були стурбовані останнім часом – результат протистояння залежить від того, наскільки радісними вони виглядали у вашому сні. Чим веселіше були вони, тим в більш неприємному становищі опинитеся наяву ви.

До чого колеги сняться, сонник Лонго

Якщо товариші, колеги з роботи приснилися вам поза офісу чи підприємства, то ваші взаємні інтереси з цими людьми можуть вийти за рамки службового спілкування, і не факт, що це буде приємним для вас.

Якщо ви бачите уві сні звільнення колеги, наяву воно може загрожувати вам.

Приснилося, що цілуєтеся з колегою по роботі тієї ж статі – будьте обережні з цією людиною, він може зіпсувати вашу кар’єру.

Але якщо одностатевий колега по роботі обіймає вас – наяву він надасть вам неоціненну допомогу.

Поцілунок з колегою протилежної статі має пряме значення і сниться до взаємного інтересу.

Посваритися з колегою у сні – до спільного завдання або роботі над спільним проектом.

Сниться, як помер колега – одному з вас можуть запропонувати посаду іншого залежно від діючої на даний момент субординації.

Смерть колеги, побачений у ніч на п’ятницю, може бути передвісником вашого звільнення.

До чого колега сниться – езотеричний сонник

Колега по роботі, який здається вам наяву малоприємним з-за того, що готовий заради власної кар’єри на все, сниться до підвищення.

Приснилося, що колишній колега повертається в колектив – вам загрожує звільнення.

Новий колега по роботі, якого вам представляють у сні, передвіщає скорочення штату.

Приснився колега по роботі, і ви з ним цілуєтеся – отримаєте догану через недбайливість іншого учасника спільної роботи.

До чого сняться колеги – сучасний сонник

Сварка з колегою сниться до реалізації амбітних планів.

Приснився старий колега, вже не працює у вашому колективі – зверніть увагу на його настрій. Якщо він був веселий і життєрадісний – можливо, і вам є сенс подумати про перехід на інше місце, а якщо сумний – не поспішайте з серйозними рішеннями.

Якщо чоловікові сниться колишня колега по роботі, до якої він мав симпатію, у його дружини може намітитися службовий роман.

Цілуватися з колегою будь-якої статі – до догани, причому відповідати вам доведеться за чужу помилку в роботі.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар