Сонник каченя приснилося. До чого сниться каченято у сні бачити.

Каченята, каченя до чого сниться по соннику Цвєткова

Якщо вам приснився виводок каченят з домашнього, фермерського господарства, то в даному випадку це є уособленням пасторальної безтурботне життя, наповненою любов’ю до ближніх.

З іншого боку, зі сну маленькі каченята дикого різновиду цих птахів – це натяк на волелюбність і мінливість, хай поки що у зародковому стані, оскільки дикі качки – це вільні перелітні птахи.

Бачити уві сні, як гуляють разом курчата і каченята – заклик до миролюбства, терпимості в тому суспільстві, в якому ви опинилися або опинитеся незабаром. Качки плавають, курчата робити цього не вміють, однак, вони вживаються разом і сплячій людині варто у них повчитися цієї життєвої мудрості.

Тільки що вилупилися з яйця каченята сняться до отримання подарунка, сюрпризу, який не матиме великої матеріальної цінності, але, тим не менш, буде нескінченно дорогий і милий вашому серцю.

Купити каченят – таке сновидіння відображає прагнення сплячої людини до створення сім’ї, до укладення шлюбу. Для тих, хто в реальному житті вже знайшов своє сімейне щастя, сон обіцяє подорож або інший захід, в якому подружжя відкриються один одному з нової сторони.

Якщо зі сну каченята сильно і неспокійно кричали, як при вигляді небезпеки, то хтось поруч з вами екстрено потребує вашої допомоги. Але не варто плутати відчайдушні крики пташенят з їх гучним веселим гомоном. В останньому випадку готуйтеся до зустрічі численних гостей.

Бачити, як каченя пірнає за кормом у воду – до важкої підневільної роботи з мізерною винагородою.

Годувати каченят у сні – до неприємностей від родичів.

До чого каченя сниться – езотеричний сонник

Дикі каченята сняться в знак того, що тяга до вільного життя у сплячої людини може взяти гору над тверезим розрахунком і любові до домашнього затишку. Якщо таке прагнення до незалежності перейде межу розумного, то це може призвести навіть до розриву сімейних відносин.

Але, якщо вам приснилися каченята домашні, то сон має сумісне значення, вас буде тягнути в сім’ю.

Якщо пташенята качок у вашому сновидінні ходять без супроводу дорослого птаха, це вказує на творчий злет, спробу до самостійної реалізації якогось проекту.

Чорний каченя сниться до примирення з тим, з ким ви ворогували.

Приснилося чисто біле каченя – вашому сімейному щастю будуть заздрити. Ця людина не буде прагнути вам нашкодити, але заздрісні погляди також бувають аж ніяк не невинні.

До чого каченята сняться, сонник Лонго

Ловити каченят у сні – до корисних придбаннь у будинок.

Втратили матір або мертві пташенята качок сняться зруйнованим планами. У тому випадку, коли вам сняться втрачені, але ще живі каченята, є надія на те, що справу можна виправити.

Рятувати каченят у сні, виручати їх із якоїсь біди – до рішучих дій. Ви зумієте подолати свою інфантильність і звичайну неготовність до серйозних і відповідальних рішень.

Однак, якщо ви рятували каченят, які вміють плавати, з води, це говорить про те, що ви проявите ініціативу, якої від вас так довго чекали, не там, де це потрібно.

Маленьке жовтие каченя, що викликає розчулення і, в той же час, співчуття і жалість, сниться як вказівка на вашу повну розгубленість і нерішучість, неготовність до самостійності, нездатність зробити якийсь рішучий крок.

До чого сниться каченя – сучасний сонник

Приснився виводок каченят, що пливуть по поверхні води на чолі з качкою – буває біла смуга у вашому житті.

Пливе за дорослою птицею одне єдине каченя обіцяє поповнення в сімействі.

Якщо мами качки поруч з пливучими каченятами не було, то для жінки такий сон обіцяє безліч порожніх турбот, це натяк на необхідність відпочинку.

Езотерика
Додати коментар