Сонник курчата наснилися. До чого сниться курчата у сні бачити.

Привиділися милі пташенята, вкриті жовтим пухом? І вам хочеться дізнатися до чого сняться курчата? Тоді ця стаття якраз для вас.

Сучасний сонник

Сновидіння, в якому присутнє курча, пророкує багато роботи з дуже малою для вас користю.

Еротичний сонник

Довелося бачити уві сні курчат, їх було багато? Це передбачення тривожності за свого партнера. Побачили вилуплення курчати – вас чекають довгі відносини, але варто набратися терпіння і не поспішати.

Мертве пташеня символізує втрати, а для заміжньої особи — проблеми з чоловіком і непередбачену вагітність. Їсти курча – заведете роман з більш молодим партнером, який попсує вашу репутацію.

Тлумачний сонник

Бачити зграйку курчат – день пройде даремно, їсте уві сні курчат — якийсь час будуть труднощі з грошима.

Англійський сонник

Передбачення невдач, а також розрив відносин з коханою людиною — це те, до чого сниться курка з курчатами.

Симона Кананіта

З’явилося в сновидінні курчата пророкують щасливе сімейне життя.

Сонник Федоровської

Привиділися уві сні курчата – чекайте подарунків. Коли отримали в дар курчат або ж зробили їх покупку — чекайте приємний сюрприз. Самі торгували курчатами – самі піднесете комусь дар. Вбиваєте курчати в сновидінні — відмовитеся від подарованого в житті.

Курча втекло – відбудеться втрата подарованого. Приснився зловмисник, який вбив ваших курчат — вам буде піднесений подарунок, але його насправді збиралися подарувати Не вам.

Седньовічний сонник

Курчачий писк в сновидінні знаменує собою радість.

Східний сонник

В даному джерелі образ курчати уособлює тяжка недуга.

Новітній сонник

Сон з курчам віщує клопітні турботи, а його поїдання — до хвороб дітей.

Сучасний сонник

Курчата вісники клопітних справ, але по дозволі їх ви знайдете винагороду. Якщо курчата вже почали оперятися, то значить, що ваші починання увінчаються успіхом, але доведеться напружитися. Сідало з цими курчатами попереджає вас про злісних підступах ваших недругів. Коли їсте курчат уві сні, то в житті вам варто зменшити егоїзм, інакше він приведе вас до плачевних результатів.

Сонник Гришиної

Сняться курчата – очікує удача, а їх годування — будуть грошові труднощі.

Жіночий сонник

До чого сняться курчата жінці? Виводок їх віщує клопоти, трохи підросли-ділову активність, яка принесе користь, але зажадає багато зусиль, є курчат в сновидінні — ваш егоїзм не доведе вас до добра.

Езотерика
Додати коментар