Сонник лікарня наснилася. До чого сниться лікарню у сні бачити.

до чого сниться лікарня

До чого сниться лікарня, сонник Лоффа

Лікарня, лікарняна палата – не те місце, де людині приємно і комфортно, проте вона є невід’ємною частиною життя людей, і з цієї причини ми нерідко бачимо її в сновидіннях. Як показує практика, у сні лікарня далеко не завжди має безпосереднє відношення до хвороб, хоча, безумовно, підстави для перебування у цьому закладі маються на увазі. Зі сну лікарня та лікарі постають перед сплячим в абсолютно різному відповідності або послідовності дій, які часом бувають навіть безглуздими. Найбільше це стосується персоналу і способів, якими нас лікують.

Якщо ми бачимо людину в лікарні, цей сон безпосередньо пов’язаний з благополуччям цієї людини наяву. Коли уві сні доводиться лежати в лікарні самому, дуже часто нас непокоїть не сама хвороба, а ті, хто нас відвідує, ми стурбовані думками про них. Це говорить про те, що наяву ми потребуємо цих людей, для нас важливо усвідомлювати свою потрібність для них. У цьому випадку найчастіше дію сну відбувається в терапії, при цьому різновид залежності пацієнта від лікаря і відвідувачів є односторонньою.

Операція в лікарні або реанімаційне відділення пов’язані в нашій свідомості з небезпекою і, одночасно, з полегшенням. У цьому випадку мається на увазі серйозне захворювання, тому і сновидіння стосується більш глибоких почуттів. Найчастіше такий сон бачить людина, якого мучать старі образи, іноді перед померлим вже людиною. Нерідко сплячий бачить в лікарні матір, якої вже немає. Сновидіння відображає потребу відпустити ці образи, забути, попросити пробачення або пробачити.

Окрему категорію складають сни, відображають наше прагнення втекти з лікарні або ж, навпаки, небажання покидати її. В останньому випадку сон видає наш страх опинитися у світі без підтримки і допомоги, оскільки лікарня асоціюється у свідомості не тільки з болем, але і з відходом, допомогою, надійністю.

Важливий обсяг інформації дає діагноз, з яким ви опинилися на ліжку в лікарні. Саме цей аспект безпосередньо вказує на сферу додаткової підтримки, якої потребує сплячий.

Сюди ж слід віднести і методи, якими вас лікували. Якщо вони були абсурдними – це вказує на дисбаланс життєвих потреб сновидця.

Якщо сплячому здається, що його стан цілком нормальний, в той час як лікарі сильно стурбовані ним, то сон може вказувати на його внутрішні омани, психічні відхилення, упертість і заперечення очевидного. Приклад такого сновидіння: людині сниться, що його руки подовжуються до неймовірних розмірів, йому це здається нормальним і зручним, в той час, як оточуючі знаходять це безглуздим, а медики хапаються за голову і не знають, що робити.

В образі сусідів по палаті або лікаря сновидець може дізнаватися своїх знайомих або рідних, це полегшує завдання розшифровки сновидіння.

Якщо сновидіння трагічно, наяву людині, по всій видимості, доводиться страждати від нестачі належної уваги.

Якщо приснилася лікарня по соннику Цвєткова

Лікарня та лікарі в сновидінні відображають боротьбу із зовнішніми і внутрішніми перешкодами і протиріччями, відхиленнями від звичного – того, що сплячий вважає нормальним.

Якщо жінці сниться, що вона пішла з лікарні, вона зможе знайти сили і позбутися від партнера, який завдає їй багато занепокоєння.

Діти в лікарні сняться до хрестин.

Якщо сниться покинута лікарня, слід пройти обстеження, у вас є захворювання, яке поки що не виявлено, але розвивається.

Відвідувати когось в лікарні або відвозити туди – до змін, яких ви не чекали.

Якщо молодому чоловікові сниться його дівчина в лікарні, вона може завагітніти.

До чого сниться лікарня – сонник Хассе

Лікарня сниться до здоров’я, успіху, особливо, якщо ви її покидали.

Якщо ви відвідували друга або подругу в лікарні – між вами проскочить чорна кішка.

Приснився психіатрична лікарня має стати сигналом для серйозної стурбованості душевним станом людини, слід терміново шукати методи зняття душевної напруги.

Дитяча лікарня сниться до нездорових бажань, йти у яких приводу не слід.

Приснилася власна дитина в лікарні – його дійсно потрібно обстежити.

До чого сняться лікарні – езотеричний сонник

Лежати в лікарні уві сні – це сигнал про вашої втоми, потрібно перепочинок, відпочинок.

Жінці приснився коханий в лікарні – вона приділяє йому достатньо уваги, він може “підлікуватися” на стороні.

Якщо уві сні ви когось відвідували у лікарні, то наяву ви не зможете відмовити цій людині допомоги. Допомога і підтримка особливо відчутними, якщо ви самі були лікарем.

Мити підлогу в лікарні – до вас звернуться з проханням про милосердя. Не відмовляйте, і доля віддячить вас.

Лікарня, сонник Менегетті

Перебування в лікарні в сновидінні – це сигнал психосоматичних розладів.

Лікарня, англійський сонник

Перебування в лікарні сниться до нещасного випадку.

Якщо ви бачите в сні з боку лікарню і кров, щось непередбачене може трапитися з близьким родичем.

Залишати цю установа – до поліпшення справ.

Сниться, що ваша мама в лікарні, і ви її відвідуєте – слід приділити увагу її здоров’ю і заспокоїти, оскільки вона переживає за вас, і привід здається їй серйозним.

Езотерика
Додати коментар