Сонник дискотека наснилася. До чого сниться дискотеку у сні бачити.

До чого диск-жокеї сняться – сучасний сонник

Присутність диск-жокея у вашому сновидінні віщує веселий час розваг, галасливих забав, цікавих несподіваних сюрпризів.

Якщо диск-жокей, який з’явився в чоловічому сні, є конкретною людиною і відомим в реальному житті ведучим цього плану, то вечірка буде пов’язана з популярним ім’ям, людиною, відомим багатьом. Можливе і інше тлумачення: відбудеться доленосне знайомство з довгим продовженням.

Для жінки побачений знаменитий диск-жокей є попередженням, закликом до обачності. У відношенні з чоловіком її на цей раз може підвести і жіночий інстинкт, і життєва мудрість.

Якщо жінка цілується з диск-жокеєм у сні – слід остерігатися заздрості подруг, підставою для якої послужить вибуховою успіх на якійсь вечірці.

Самому бути диск-жокеєм у сні – до бездіяльного проведення часу, чекає період повної бездіяльності.

До чого сниться дискотека – сучасний сонник

Бачити в сні гучну дискотеку зі сторони – до необачної легковажності в малознайомому товаристві. Ваша необачність може накликати на вас публічне осудження, таке клеймо буде складно зняти. Утримайтеся від втілення того, що спонтанно збреде в голову.

Якщо уві сні ви брали участь у танцях на дискотеці – сюжет говорить про те, що в потрібний момент життя ви опинитеся в стані хронічної втоми, непідготовленими, і це буде вкрай прикро, оскільки сили будуть витрачені на пусті справи.

Снилося, що під час дискотеки, в самий розпал танців музика несподівано переривається – вкрай несприятливий знак, що трапиться щось недобре, з-за чого про веселощі буде забуто надовго. Добре, якщо музичний супровід було швидко відновлено.

Сон для жінки, в якому вона присутня на дискотеці в самоті або з подругою, готує її до активних пошуків чоловіка наяву.

Якщо при цьому вона знайомиться уві сні з привабливим представником мужньої статі, наяву слід бути готовою адекватно і обачно відреагувати на вкрай сумнівну пропозицію.

Езотерика
Додати коментар