Сонник білизна приснилася. До чого сниться білизну у сні бачити.

Якщо наснилася білизна, вичавлювати білизну, прасувати білизну, прати білизну по соннику Цвєткова

Вішати білизну у сні – вдала ознака, може обіцяти виграш, премію, отримання спадкового майна.

Якщо ви акуратно знімаєте білизна з мотузки, а потім складаєте випрану білизну в рівну стопку – сон є знаком вашої жадібності, скупості, можуть бути труднощі на цьому грунті з близькими.

Купувати білизну – до хвороби.

Також до хвороби сниться і прання білизни, особливо якщо воно дуже брудне і в плямах. Крім того, можуть бути неприємності і плітки.

Поганим знаком для сплячого є сон, в якому йому довелося вичавлювати білизну або ж він бачить, як білизна викручують інші. Неприємності можуть трапитися самого різного характеру, від нездужань до особистих інтимних образ.

Білизна сушиться навиворіт у сні – до хвороби близького родича.

Бачити себе в сні в чистій білизні – добре, якщо тільки ви не одягали його в сні, а побачили себе вже одягненого. Для ділової людини – це бездоганна репутація, для селянства – багатий урожай, для нареченого з нареченою – вірне подружжя.

Брудну білизну на своєму тілі обіцяє бідність, хвороба або розчарування.

Сниться жіноча білизна в клітку – ви можете стати спадкоємцем непоганого стану.

Полоскати білизну – до пліток.

Розвішувати білизну – такий сон указує на вашу схильність виставляти всі свої справи напоказ, при цьому ви не соромитеся розповідати і про свої проблеми.

Гладити білизну у сні – до періоду повного спокою. Ваші думки прийдуть в порядок, життя налагодиться, а ви заспокоїтеся.

Значення сну білизна – сонник Хассе

Прати білизну – до особистих втрат, зради, зради.

Якщо довелося уві сні прати чужу білизну, брудне і в плямах, у вас будуть великі неприємності через те, що ви по доброті душевній візьметеся допомагати комусь в особистому питанні.

Якщо жінка уві сні змінювала білу білизну на чорну – в її родині може бути траур чи інше нещастя.

До чого білизна сниться – езотеричний сонник

Якщо в сновидінні ви прали брудну білизну, а потім розвішували мокру білизну на мотузці, ви будете робити активні спроби загладити якісь непорядні факти власної біографії і прикрити їх власними перевагами. Можливо, саме для цієї мети ви навіть зробите якісь добрі справи.

Якщо сниться, що ви полощете білизну, не виправши її як слід, значить, всі ваші зусилля приховати деякі факти з вульгарного будуть безуспішними.

Білизна сушиться у вашому сні прямо в квартирі – ви дуже прихована людина, вам варто ділитися своїми переживаннями наяву хоча б з найближчою людиною.

Вішати мокру білизну на балконі – такий сон, навпаки, вказує на звичку сплячого посвячувати в свої справи всіх, навіть тих, кому це важко.

Побачена уві сні чужа мотузка з білизною вказує на активний період життя, наповнений оптимізмом і новими звершеннями.

До чого сняться білизна, вичавлювати, прасувати, прати білизну – сучасний сонник

Одягати на себе або міряти мокру білизну, не просохлу – до хвороби. Добре, якщо ви швидко зняли це білизна з себе, нездужання швидко піде. Сушити білизну на собі – до важкої недуги.

Знімати білизна з мотузки – сон означає, що, як би сплячого не хотілося дізнатися якусь таємницю, ніхто не проллє йому світло на неї.

Вішати жіночу білизну напоказ – до безсоромного вчинку з боку сновидця.

Якщо жінці сниться, що вона взяла брудну білизну і приміряє його – якась негативна інформація про неї стане відома оточуючим з її вини, особистої необережності.

Кров на білизну сниться до хвороби, яка може зажадати оперативного втручання.

Міряти білизна з кривавими плямами – сон може попереджати про можливий нещасний випадок.

Сон для холостого чоловіка, в якому його мати полоскала замочену білизна, означає, що він так і не одружився, або йому попадеться лінива дружина.

Езотерика
Додати коментар