Сонник автозапчастини, запчастини наснилися. До чого сниться запчастини у сні бачити.

До чого сниться запчастина – езотеричний сонник

Запчастини в сні символізують додаткові шанси можливості.

Сон, у якому заміна запчастин в автомобілі не дала очікуваних результатів, говорить про марність ваших зусиль змінити напружувати вас ситуацію.

Якщо вам сниться такий сюжет, в якому ви купуєте в магазині автозапчастина, приходьте в гараж, щоб відремонтувати машину і виявляєте, що вам дали не ту деталь, то наяву вас хтось з близьких обдурить дуже явно і дуже прикро.

Якщо жінці сниться, що вона змінює запчастину, їй доведеться зробити незабаром щось таке, чого від неї ніяк не очікують, і за що її, можливо, засудять оточуючі. Однак вона точно буде знати, що робить, і доб’ється бажаного.

Потайки викручувати в чужому автомобілі потрібну вам автозапчастина – до спроби домогтися того, що вам поки що недоступно в принципі, тому ви даремно витратите сили.

До чого запчастини сняться, сонник Лонго

Копатися в сні в заглохшому моторі, намагаючись при цьому зрозуміти, яку запчастину слід замінити – до відвертого з’ясування відносин, на яке ви наяву давно не можете зважитися. Це буде правильне рішення в будь-якому випадку, а наскільки продуктивним буде результат цієї розмови, залежить від того, чи вдалося вам знайти уві сні поломку і визначити необхідну для заміни або ремонту деталь.

Якщо при цьому вам вдалося полагодити двигун без заміни автозапчастин, все вирішиться легко. Якщо ж деталь довелося замінити, і ви її успішно купили – наяву ви з труднощами, але все ж вирішите розбіжності.

Побачити себе продавцем магазину запчастин – сон означає, що ви маєте звичку постійно втручатися в чужі питання і справи, давати непрохані поради. Деяких людей навколо вас це дратує.

До чого сняться запчастини – сучасний сонник

Якщо вам приснилося, що ви вибираєте запчастини або просто їх розглядаєте, вам слід побоюватися необдуманих дій, які ви в найближчий період будете робити з великою ймовірністю.

Якщо запчастин при цьому було дуже багато – подібні промахи будуть слідувати один за іншим.

Якщо ви вже вибрали потрібні запчастини та збираєтеся їх купити – цей сон означає, що в реальному житті ви хочете занадто багато чого. Це може закінчитися великими втратами, якщо ви вчасно не опустити планку своїх бажань.

Приснилося, що ви вже замінили в своєму автомобілі зносилися деталі, ремонт закінчений – скоро Фортуна повернеться до вас.

Побачити в сні нові запчастини на машину, що залишилися після закінчення ремонту – до образу, яку ви нанесете або родичу, або (що менш ймовірно) іншій близькій людині. Це буде зроблено без умислу, тому прослідкуйте за собою.

Якщо чоловік уві сні міняв в автомобілі запчастину в присутності жінки – йому слід переглянути кількість часу, який він витрачає на якесь хобі, оскільки це ущемляє його стосунки з коханою.

Сон, у якому зіпсовану запчастину замінити нічим, сниться до того, що вам варто перестати зациклюватися на вже пройдених невдачах і не розтрачувати на їх переосмислення сили і нерви, а рухатися вперед, де чекають більш успішні справи.

Потрібна вам нова запчастина несподівано знайшлася прямо на дорозі – не слухайте гарячих обіцянок і не вірте в обіцяні золоті гори.

Езотерика
Додати коментар