Сонник автоінспектор, даішник приснився. До чого сниться автоінспектора у сні бачити.

До чого сниться даішник – езотеричний сонник

Заплатити уві сні даішнику великий штраф і отримати квитанцію – такий сон може стати ознакою великої покупки, можливо, нерухомості.

Якщо уві сні вас зупинив інспектор ДАІ, але вам вдалося домовитися і він вас відпустив без штрафних санкцій, то в житті ви багато в чому собі відмовляєте, намагаючись жити економно. Вас це дуже пригнічує, і це не дивно, тому що ваша економія іноді переходить межі необхідного і розумного.

Для жінки сон, у якому вона бачить дуже привабливого зовні даішника і намагається фліртувати з ним, є попередженням про особливої обережності на дорозі, навіть якщо вона не водить автомобіль. Дорога небезпечна для всіх учасників руху.

Для чоловіка сон, у якому він бачить себе у формі автоінспектора, також означає попередження, що скоро у нього буде спокуса сісти за кермо в нетверезому вигляді, а робити цього не можна. Цього разу – точно!

До чого даішники сняться, сонник Лонго

Сон, у якому даішник вимагає у сплячого показати документи, означає, що вам належить серйозна розмова з впливовим, займає високий пост людиною. Ця розмова буде важливим для вас, але для користі справи ви повинні знайти до цього людині вірний підхід. Можливо, це буде роботодавець.

Якщо вас уві сні зупинили даішники за проїзд на червоний сигнал – хто-то в житті буде намагатися вас напоумити, відмовляти від необачного кроку, однак його аргументи здадуться вам непереконливими, про що пізніше ви будете згадувати і шкодувати.

Якщо уві сні вас зупиняє за якесь порушення автоінспектор, це говорить про вашу необачну поведінку або розмові в колективі колег, в результаті чого чекають неприємності.

Якщо автоінспектор зупиняє вас уві сні за порушення правил, якого ви не допускали, значить, у вас наяву скоро з’явиться серйозний конкурент.

Снилося, що вас зупинили даішники за порушення правил на дорозі, і це було абсолютно правомірно, а грошей для того, щоб заплатити штраф, у вас в наявності не було – такий сюжет може означати наступ смуги невдач.

Якщо уві сні даішник вимагає пред’явити аптечку, і вона у вас є, то незабаром чекає великий спір з начальством, і ви зумієте довести свою правоту. Відсутність аптечки говорить про зворотне.

Автоінспектор – сучасний сонник

Стоїть на перехресті автоінспектор, який регулює рух, означає чиєсь втручання у ваше життя, в результаті якого вам доведеться робити важливий вибір під чужим тиском.

Побачений у сні автоінспектор з жезлом, направленим у вашу сторону, означає появу у вашому житті людини, думка якого для вас буде вкрай важливим.

Платити штраф у сні даішнику за порушення на місці – до успіху в фінансових питаннях, можливого отримання прибутку, якої ви не чекали.

Тому, у кого немає автомобіля, автоінспектор сниться до його швидкого придбання.

Даішником уві сні були ви – хтось буде мати потребу у вашій підтримці. Обставини сну можуть вказати на більш точні подробиці.

Машина автоінспектора їхала з “мигалкою” – таке сновидіння посилає сигнал небезпеки для того, хто водить автомобіль. Найближчим часом йому слід дотримуватися на дорозі крайню обережність і не порушувати правил. А якщо є можливість, краще кілька днів взагалі утриматися від того, щоб сідати за кермо.

Езотерика
Додати коментар