Сонник інспектор приснився. До чого сниться інспектора у сні бачити.

До чого інспектор сниться – сучасний сонник

Побачити себе в ролі інспектора важливої служби, куди приїхала з перевіркою – до нездійсненних мрій, продиктованим комплексом незадоволеного самолюбства. Почніть з малого, і успіх прийде сам собою.

Якщо якийсь інспектор прийшов з перевіркою до вас таке сновидіння має насторожити вас і змусити більш ретельно обдумувати вчинки і справи, бо за деякі з них вам доведеться відповісти за всією суворістю.

Приснився візит податкового інспектора – очікують чималі проблеми фінансового характеру. Тяжкість майбутніх грошових ускладнень можна визначити по подробицях сновидіння, зокрема – щодо того, чи вдалося вам у сні знайти вірний тон бесіди з непроханим візитером.

Крім того, сон про податковий інспектор може попереджати молоду жінку про те, що її майбутній чоловік буде дуже ревнивий, і вона повинна бути готова до того, що він буде відслідковувати кожен її крок поза домом.

Приснився інспектор у справах неповнолітніх – будьте готові найближчим часом до проблем, пов’язаних з дітьми або молодшими членами сім’ї. Сон несприятливий для вагітної жінки, їй слід у майбутньому дуже ретельно займатися вихованням дитини, особливо, якщо народиться хлопчик.

Якщо уві сні якої б то ні було інспектор залишається незадоволений і виписує вам штраф – попереду у сновидця складний вибір етичного, морального характеру.

Езотерика
Додати коментар