Серафим: значення імені Серафим. Доля і характеристика імені

Іменем Серафм батьки називають хлопчиків у сім’ях, які сповідують православ’я, католицизм або іудаїзм.

Ім’я Серафим виникло у стародавніх євреїв, а в Європу прийшов з поширенням християнства. У Біблії так звали ангела, у якого було чотири особи з очима на кожному і шість крил. Цього ангела називали так від давнього єврейського слова «сарафан, щ», яке філологи переводять по-різному. Хтось вважає, що на сучасний російський воно перекладається як «полум’яний». Деякі фахівці заявляють, що воно має значення «дракон» або «зміїста блискавка». У казках різних народів дракон — це тест для того, хто шукає скарб.

Жіночий аналог цього імені — Серафима. Скорочення імені Серафим — Сіма і Фіма, застосовуються і щодо деяких інших імен. Багато священиків після прийняття сану брали собі це ім’я. На сьогоднішній день Серафим вважається рідкісним ім’ям.

У католицькому календарі для імені Серафим вказані 12.10 і 17.10. Всі інші дати в цій статті взяті з православного календаря.

Характер чоловіка по імені Серафим

Зазвичай Серафим — спокійний чоловік, яким досить легко маніпулювати. Більш того, Сима не відчуває від цього ніякого дискомфорту. Він відрізняється скромністю, м’якістю характеру і чуттєвою натурою. Фіма хоче приносити користь іншим і завжди готовий допомогти тим, хто цього потребує. Як неважко здогадатися, з-за цього Серафима часто починають використовувати корисливі люди, бо йому важко реалізуватися в цьому житті.

Однак рано чи пізно ангельське терпіння Серафима кінчається. У цьому випадку Сіма стає агресивним і жовчним. Серафим перестає слухати голос розуму. В такі моменти їм рухає лише гнів. Дійсність полягає в тому, що Фірма прагне, щоб його цінували і хвалили. Йому зовсім не чуже честолюбство. Проте всі його потуги досить незграбні і пафосні на порожньому місці.

У Серафима є купа грандіозних задумів, які самотужки втілити в життя досить проблематично. За рахунок них Сіма хоче піднестися над всіма іншими людьми в плані грошей і духовного розвитку. Фіма звик у всьому покладатися на близьких, але хоче чогось досягти і самостійно. Цей чоловік володіє гострим логічним мисленням. Найчастіше Серафим керується логікою і не дозволяє собі піддаватися апатії. Однак йому бракує тверезого погляду на життя, коли він йде до здійснення своєї мети, через що регулярно терпить крах.

Серафим любить працювати. Іноді він реалізує свої плани всупереч всім обставинам, але завдяки власному ентузіазму. Кожне своє рішення ця людина намагається ретельно зважувати. Більш того, Сіма обов’язково проконсультується з усіма своїми рідними і друзями по його питанню. Чоловікові не вистачає деякої частки самостійності, адже в деяких ситуаціях ризик просто необхідний. Якщо Фірма почне непогано заробляти, то буде всіляко це демонструвати, при цьому залишаючись досить економним.

Особисте життя і кар’єра чоловіка на ім’я Серафим

Сіма не з тих людей, кому дається легко вибудувати стосунки з протилежною статтю. Він не любить ризикувати, не розуміючи, що в любові не існує безпрограшних конструкцій. Дівчата вважають Серафима не здатні на глибокі почуття, хоча насправді він просто не може правильно висловити той вогонь, який палає в його серці.

Серафим завойовує прихильність людей за допомогою своєї доброзичливості й уміння правильно вибудувати діалог з будь-яким співрозмовником. Сіма — перфекціоніст, так що він гостро реагує, коли в його житті щось змінюється. Зазвичай Серафим — хороший сім’янин.

Серафим жадає слави, і це відображається в тому, з якою спеціальністю чоловік пов’яже своє життя. Він хоче працювати там, де можна було б отримувати непогані гроші, не докладаючи особливих зусиль. Нерідко Фіма стає бухгалтером, банкіром, підприємцем. Він старається, щоб робота була пов’язана зі спілкуванням. Для Сіми також відкрита дорога в лікарі, артисти або маркетинг.

У чоловіка, що носить ім’я Серафим, іменини припадають на наступні дати: 15.01, 5.02, 17.02, 3.04, 1.08, 11.08, 26.08, 10.09, 30.09, 12.10, 13.10, 17.10, 21.10, 4.11, 23.11, 6.12, 8.12, 10.12, 11.12, 17.12.

Езотерика
Додати коментар