Народжені 28 січня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 28 січня, то ваш знак зодіаку – Водолій
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 28 січня

Сильні сторони: оптимістичність, рішучість, ентузіазм, щедрість

Слабкі сторони: запальність, емоційність, непрактичність

Жінки, народжені 28 січня, відрізняються такими якостями: активність, самостійність, неординарність, оптимізм

Чоловіки, народжені 28 січня, мають такі риси характеру: справедливість, товариськість, дружелюбність, емоційність

Загальна характеристика, народжених 28 січня

Знак зодіаку народжених 28 січня – Водолій. Це прогресивні, рішучі та енергійні особистості. Вони ставлять перед собою великі цілі, які часто не відповідають реальним можливостям. Досягають успіху завдяки вмінню заводити вигідні знайомства та переконувати людей.

Не можуть довго залишатися на одному місці, постійно прагнуть змін і нових відчуттів. Люблять пригоди, подорожі та екстрим. Легкі на підйом, з радістю відвідують вечірки та багатолюдні заходи. Можуть витратити на розваги велику суму, навіть якщо це їхні останні гроші.

Це мрійливі та романтичні натури. Вони люблять таємниці, інтриги та містику. З оптимізмом дивляться у майбутнє.

У спілкуванні дружелюбні та щирі. Їхні відмінні риси: добродушність і м’якість. Ці якості дозволяють їм безкорисливо простягати руку допомоги та бути опорою для близьких людей. У компаніях друзів вони виявляють лідерські якості. Завдяки чарівності та харизмі мають багато шанувальників та послідовників.

Характеристика жінок, народжених 28 січня

Такі жінки – активні, самостійні та неординарні особистості. З раннього віку вони мають багато інтересів та захоплень, завдяки яким відкривають та розвивають у собі таланти.

Ці жінки товариські і доброзичливі. Друзі цінують їх за оптимізм, гостинність, вміння слухати та давати мудрі поради.

Характеристика чоловіків, народжених 28 січня

Ці чоловіки – товариські та доброзичливі особистості. Вони не терплять насильства, несправедливості та хуліганства. Не стоять осторонь, коли кривдять слабих.

Такі чоловіки виплескують надлишок енергії у заняттях спортом та активному відпочинку. Їм буває тяжко контролювати свої емоції. Бурхливий прояв почуттів позначається на стосунках із членами сім’ї та приятелями. Після спалахів гніву вони швидко остигають і шкодують про сказане згоряння.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня в любовних стосунках на перше місце ставлять не фізичне тяжіння, а якості та характеристики партнера. Вони цінують у другій половині розум, рішучість та цілеспрямованість. Для них важливо мати спільні інтереси із обранцем.

Це сентиментальні та чутливі натури. У відносинах вони не поспішають вступати в інтимний зв’язок, доки не будуть впевнені у своєму виборі. У шлюбі чуйні, дбайливі та ніжні. Оточують другу половину увагою та ласкою. Зберігають подружню вірність та вшановують сімейні традиції.

Сумісність

Народжені 28 січня Водолії чудово поєднуються з Терезами, Овнами, Близнюками та Стрільцями. З Козерогами, Раками та Скорпіонами мають низькі шанси на щасливий та гармонійний шлюб.

Найбільш підходящий партнер для народжених 28 січня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 5, 10, 11, 15, 26, 31
Лютий: 4, 6, 10, 27
Березень: 1, 2, 22, 24, 31
Квітень : 1, 23, 28
Травень: 4, 14, 26, 29
Червень : 5, 13, 14, 22, 30
Липень: 1, 10, 26
Серпень: 1, 2, 15, 25, 26, 30 
Вересень: 9, 12, 19, 26, 30
Жовтень: 9, 10, 13, 16
Листопад: 8, 20, 30
Грудень: 6, 12, 17, 20, 21, 26

Діловий гороскоп

Народжені цього дня розумні, проникливі та цілеспрямовані. Вони приділяють увагу самоосвіті та вдосконаленню професійних навичок. Завдяки природному лідерству та організаторським здібностям досягають успіхів у кар’єрі.

Такі люди прагнуть слави і громадського визнання. Ораторські здібності, індивідуальність та яскравість дозволяють їм побудувати кар’єру журналіста, телеведучого, політика, адміністратора чи консультанта.

Гороскоп здоров’я

Народжені 28 січня Водолії схильні до захворювань нервової системи. Через запальність і дратівливість вони не завжди контролюють свої емоції та почуття. Дратівливість, примхливість та мінливість настрою призводять до внутрішнього дисбалансу. Щоб уникнути стресів та розладів нервової системи, рекомендується освоїти техніки медитації, йоги, виховувати у собі терпіння та самоконтроль.

Такі люди схильні до переїдання та зловживання солодощами. Гороскоп рекомендує їм уважно ставитись до раціону, стежити за збалансованістю та калорійністю харчових продуктів.

Поради народженим 28 січня

Не витайте в хмарах

Ви – мрійливі та оптимістичні особистості. Ваші устремління та бажання мають шляхетний і часто нереальний характер. Дивіться на майбутнє з часткою реалізму. Ретельно розраховуйте свої можливості та сили.

Будьте сміливішими

Навколишні помічають ваші таланти та особливості. Життя дарує вам можливості реалізувати свої здібності та досягти успіху. Не бійтеся ризикувати, сміливо приймайте найвигідніші пропозиції.

Бережіть нервову систему

Стреси та емоційні зриви підривають нервову систему. Навчіться контролювати свої емоції. Виховуйте в собі терпіння та витримку.

Езотерика
Додати коментар