Геннадій: значення імені Геннадій. Доля і характеристика імені

Іменем Геннадій батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Росії, України, Білорусі та Греції.

Ім’я Геннадій з’явилося в стародавній Греції і на сучасну українську перекладається як «благородний» чи «благородних кровей». Однак деякі лінгвісти дотримуються теорії, що ім’я Геннадій є альтернативним варіантом прочитання таких античних імен як Діоген і Гермоген, в яких корінь «ген» означає «рід», що символізує якісь родинні зв’язки. Схожим за значенням ім’ям Євген.

Характер володаря імені Геннадій

Часто Геннадій володіє важким характером. Гена ніколи не видасть своїх справжніх емоцій і ніколи не попросить допомоги, коли відчуває, що може впоратися сам. Коли Генадій виявляється в компанії, то йому не дуже хочеться ставати її частиною. Причиною цього стає гігантська невпевненість, від якої постійно страждає Геша. В реальності ж особистість Гени має подвійне дно. Цей чоловік може бути повним життя та енергії. Геша не любить штучно створених кордонів, по натурі він нон-конформіст. Геннадія завжди тягне до чогось нового і незвіданого

Нерідко Геннадій намагається відповісти на філософські питання, використовуючи розвинений інтелект, а не спілкуючись з іншими людьми. Гена мало цікавиться питаннями-теоріями. Геша не вірить в надприродне і зневажає тих, хто не є скептиком. Часто Геннадій обирає найпростіший шлях з можливих, що призводить до залежності від інших. Але Гена може піти і по шляху, на якому він буде сам приймати рішення і нести за них відповідальність. Оточуючі вважають Генадія ексцентричним, так як він робить не як всі, а так, як йому потрібно.

Життєвий шлях людини по імені Геннадій

Якщо мама і тато назвали дитину Геннадієм, то саме вони повинні направити його на потрібний шлях і пояснити, що не завжди потрібно вибирати просте рішення. У виховних цілях батьки повинні бути помірно суворими, Геннадій повинен засвоїти, що в житті можна домогтися чого завгодно наполегливою працею. Хлопчик Гена не відрізняється великим терпінням і поступливим характером. Не завжди Геннадій швидко вирішує поставлене завдання. Геша багато часу проводить, бігаючи по вулиці з дітворою. Батьки повинні стежити за успішністю Геннадія, щоб виділити ті напрямки, в яких він сильний.

Геннадій любить пробувати щось нове. Спорт, подорожі, поїздки в дикі країни — все це призводить Гешу в захват. Якщо Гена вибирає інтелектуальну професію, то стане дослідником, будь-то технології або маловивчені народи. Геннадія народжені, щоб казку зробити бувальщиною.

Як правило, Геннадій — веселий чоловік. Гена володіє певним шармом, але не вміє правильно спілкуватися з особами протилежної статі. Справа в тому, що цей чоловік — не романтик. У відносинах з дівчиною Геша надто скромний. Цій людині проблематично освідчитися в коханні. Гена намагається висловити любов через логіку, через синтез більш простих почуттів, у той час як для партнерки — це щось більше.

Геннадій не з тих людей, які люблять кілька років поспіль 8 годин на день займатися одним і тим же. Гена любить різноманітність, тому обирає спеціальності, які розвивають його сильні сторони і дозволяють краще спілкуватися з іншими. Геша часто йде в маркетинг. Займатися цим чоловік може кампанії будь-якого профілю. Нерідко Гена пов’язує своє життя з далекими поїздками, спортом або засобами масової інформації. Якщо ця людина йде в технічні професії, то стає фахівцем вузького профілю, наприклад, системним інженером або проектувальником.

У чоловіків з іменем Геннадій іменини припадають на наступні дати: 22.02, 23.02, 5.06, 5.07, 13.09, 30.11, 17.12 і 18.12.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар