Дем’ян: значення імені Дем’ян. Доля і характеристика імені

Іменем Дем’ян батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Росії, України, Білорусі та Греції.

Ім’я Дем’ян з’явилося як спрощений аналог імені Даміан, який виник ще у давній Греції. Одні лінгвісти вважають, що ім’я Даміан перекладається на сучасну українську як «покірний» чи «слухняний». Інші фахівці відносять його до грецької богині родючості Дамии, яку шанували в декількох полісах. В цьому випадку ім’я інтерпретується як «освячений Дамией».

В Європі існують інші варіанти прочитання імені Дем’ян. Наприклад, в англомовному середовищі поширене ім’я Деймон, а серед греків — Дамианос. Жіночим аналогом імені Дем’ян буде Дем’яна, яке теж змінюється в залежності від мови.

Ім’я Дем’ян було популярно у жителів сіл і служителів церкви. Але сьогодні воно дуже рідкісне. Короткою формою імені Дем’ян стало Дема, яке також стосується імен Демид і Дементій.

Характер чоловіка, що носить ім’я Дем’ян

Дем’ян зростає умиротвореним юнаків. На нього завжди можна покластися і знати, що Дема докладе всі зусилля, щоб виконати доручення. Цей хлопець хоче, щоб всі були задоволені і любили його. Дем’яну властиве почуття відповідальності за своїх близьких. При цьому він міцно стоїть на своїй позиції, з-за чого може заважати іншим або бути примхливим. Ця риса Дем’яна може проявлятися у вигляді специфічних переваг або поведінки. Чоловік може наділяти багато речей у житті, наприклад домашній затишок, незвичайними якостями. В сакральних для себе сферах людина буде максимально дотримуватися придуманого ним порядку.

Часто Дем’ян володіє тонкою душевною організацією. Дем’яну дуже важливий заряд позитивних емоцій. Тому володар цього імені дуже цінує тих, кого може назвати своїми друзями. Дема завжди прагне допомогти своїм близьким, якщо не ділом, то хоча б словом і моральною підтримкою. При цьому Дем’яну властива розбірливість у виборі кола спілкування. Він вибирає тільки тих, з ким йому максимально легко і комфортно. Але для цих людей чоловік вивернеться навиворіт.

Дем’ян ніколи не пробачить тих, хто його образив або підставив. Він буде виношувати в собі образу, яка буде випалювати все його нутро. Дитиною Дема буде дуже скромним, сильно потребують батьківської любові. Дем’яну властиво хорошу поведінку, вміння дивуватися і міцні родинні зв’язки. Дуже сильно хлопчик любить маму. Більшість людей вважають Дем’яна юнаків, який кружляє в хмарах, що живуть у своїх фантазіях. Незважаючи на старання дитини завоювати батьківську любов, він не буде добре вчитися, якщо вчителі його недолюблюють. Але якщо Дема знайде з ними емоційний контакт, то всіма силами намагатиметься показати свою зацікавленість в предметі.

Особисте життя і кар’єра чоловіка, що носить ім’я Дем’ян

Дем’ян витягне багато користі, якщо буде займатися чимось творчим, нехай навіть у якості хобі. Дема не любить витрачати гроші даремно. Швидше він воліє заощаджувати. Цей чоловік хоче бути впевненим у завтрашньому дні. Однак, будучи романтиком, Дема здатний на несподіваний широкий вчинок, який може змінити його найближчі плани.

Дем’ян не з тих, хто легко вибудовує відносини з дівчатами. Для цього Дем’яну не вистачає вміння адаптуватися до поточної ситуації. Також відносин може заважати імпульсивна натура Дем’яна. До обраниці чоловік пред’являє високі вимоги, тому дружину знаходить далеко не відразу. Дема, як Буріданов осів, довго не може вибрати між чарівною, але неписьменною дівчиною і тією, з якою приємно спілкуватися, але при цьому вона не може похвалитися казковою красою.

Дем’ян часто вибирає творчі професії. Дема може стати дизайнером, письменником або копірайтером. Непогано вийде у Дем’яна побудувати кар’єру в кулінарії, науці або ж робітничих спеціальностях. Крім іншого, Дема добре працює з людьми, допомагаючи їм добитися бажаного.

У чоловіка, що носить ім’я Дем’ян, іменини припадають на наступні дати: 12.02, 8.03, 12.04, 10.05, 26.05, 14.06, 26.09, 11.10, 18.10, 20.10, 26.10, 30.10, 3.11, 13.11, 14.11, 3.12 і 10.12.

Езотерика
Додати коментар