Дарій: значення імені Дарій. Доля і характеристика імені

Іменем Дарій батьки називають хлопчиків в католицьких і мусульманських сім’ях.

Ім’я Дарій виникло з давньої Греції. Спочатку воно вимовлялося як Дарейос, а в стародавньому Римі перетворилося в Даріус. У Греції ім’я Дарій прийшов з Персії, де воно утворилося шляхом злиття коренів, переводить на сучасну українську як «володіти» і «благо». Лінгвісти по-різному трактують ім’я Дарій: «добрий владика», «володіє добротою», «переможець» і навіть «підкорювач». Ім’я Дарій було поширене в Персії — так часто називали царів з роду Ахеменідів.

В наші дні з’явилося кілька варіантів прочитання імені Дарій. Один з них — Дориюш. Поширене серед російськомовного населення ім’я Дарина є жіночим аналогом імені Дарій. Ім’я Дарій присутній тільки в католицькому іменослові.

Дитинство та юнацтво чоловіки, що носить ім’я Дарій

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Дарій, росте дуже енергійним. Ця дитина легко знаходить контакт з оточуючими і завойовує їх своїм шармом. Даріус не піддається впливу — йому не подобається бути частиною натовпу. При цьому він вміє ефективно розподіляти час, щоб приділити його як собі, так і приятелям. Мало знайдеться тих, які б цей юнак не став би чіпати. Він багато спілкується, від чого часто стає зберігачем чужих секретів. При цьому Дарію властива деяка обережність. Тим людям, яким він не дуже довіряє, людина буде давати інформацію чітко вивіреними дозами. Близьким друзям Даріус завжди все говорить прямо і чесно. Таким чином він прагне зробити відносини з людиною більш довірливими.

Підліток з ім’ям Дарій досить балакучий. У Дарія повно ідей, які він хотів би реалізувати. Хлопець любить ризик. У Даріуса добре розвинене творче мислення, а оточуючим подобаються його жарти. Цей життєрадісний юнак вміє бачити прекрасне в повсякденному житті.

Дитиною Дарій постійно прагне пізнавати щось нове та цікаве. Цей маленький чомучка просто долає батьків. Але велика кількість знань часто призводить до того, що він знає всього потроху, а в голові утворюється каша. Дарію нудно довго займатися чимось одним. Завдання батька і матері тут полягає в тому, щоб навчити дитину працювати з інформацією, вміти її аналізувати, а не підводити нові знання під свої переконання. Якщо Даріус виявляє творчі нахили, то батьки повинні надіслати це в правильне русло, віддавши хлопчика на гуртки. Дуже допоможе у вихованні вивчення мов. Часто домашній комп’ютер стає продовженням Дарія. Батьки повинні привчити його до того, що ПК — це всього лише інструмент, нехай і дуже ефективний.

Доросле життя чоловіка, що носить ім’я Дарій

Дарій дуже цінує свою свободу. Він володіє критичним мисленням. Однак Даріус ласий на модні тренди і все незвичайне. Якщо щось тільки з’явилося, Дарій обов’язково спробує в цьому розібратися.

У відносинах жінка може чекати від Дарія чого завгодно. З казкового принца Дарій може перетворитися в холодного стороннього. Цей чоловік вступає у відносини дуже обережно, оскільки побоюється, що кохання принесе йому тільки страждання. Він не схильний довіряти жінкам та ніколи не показує їм свою істинну суть. Даріус побоюється, що наробить помилок. Часто жінкам самим доводиться домагатися цієї людини, для чого повинна продемонструвати йому свої почуття. Чоловік хоче бачити, що його обраниці цікавий він і ті речі, якими він одержимий.

Дарій дуже любить вчитися. Часто Даріус обирає професію, пов’язану з далекими поїздками. Втім, інженерія теж не чужа Дарію. Так він може стати дизайнером, маркетологом або програмістом.

У чоловіка, що носить ім’я Дарій, іменини припадають на 25.07.

Езотерика
Додати коментар