Сонник комп’ютер приснився. До чого сниться комп’ютер у сні бачити.

Комп’ютер, сонник Лоффа

Комп’ютер у сні, як і в житті, має неоднозначне значення для людини. З одного боку, він дозволяє отримати доступ до нових знань, розширює людські можливості, але з іншого – може нашкодити, викликати залежність. Той, хто працює з використанням комп’ютера, має можливість робити це де завгодно, але з іншого боку – він змушує людину працювати, де б він не знаходився. Оцініть, до якої категорії людей належите ви, яку роль відіграє це досягнення людства у вашому житті, і ви будете близькі до того, щоб зрозуміти, що несе для вас цей сон. Оскільки з електронними пристроями ми стикаємося повсякденно, поява в сновидінні комп’ютера сама по собі інтересу не представляє, але якщо ви робите з ним якісь маніпуляції, про це варто поговорити.

Купувати комп’ютер у сні – вказівка на те, що ви збільшуєте темп роботи, намагаючись знайти для цього нові резерви. Настільки напружена робота може погано позначитися на вашому здоров’ї, і на способі життя, і на якості самої роботи.

Якщо уві сні ви звернули увагу на пил на комп’ютері, на його занедбаний стан, то в реальному житті ви могли б досягти значно більшого, якби почали використовувати більш передові методи або якусь систематизацію або автоматизацію в залежності від роду діяльності, яку ви ведете наяву.

До чого комп’ютер сниться – езотеричний сонник

Побачений у сні комп’ютер віщує посилений пошук будь-якої інформації, а також може говорити про дефіцит особистісного, живого спілкування.

Приснилося, що комп’ютер почав проявляти якісь ознаки інтелекту (наприклад, ожив, заговорив, перетворився на людину або тварину тощо) – це сигнал про ваше нервове або розумове перевантаження і необхідності відпочинку поза цивілізацією.

Збирати комп’ютер у сні – до пошуку однодумців.

Езотерика
Додати коментар