Значення імені Данія | Що означає ім'я Данія, характер і доля

Данія значення імені

Ім’я Данія поширене у казахів і татар, в ходу у католиків.

Коротке похідне від імені Данія — Дана.

Аналогічні імені Данія — Даніелла, Дана і Талія.

У імені Данія є парочка варіантів народження. Вірячи першому — Данія є татарським ім’ям, яке складається з частин «дан» (слава) і «ія» (місце народження). Повне тлумачення імені говорить про «джерело слави». Сучасне трактування імені Данія часто звучить як «владна» або «прославлена, відома».

Сьогодні в Татарстані Данію частенько звуть Талією, переклад якої зводиться до «рідна», «близька». У арабів ім’я Данія теж практикується, але в них воно походить від чоловічого імені Данини і позначає «близький».

Казахи звуть Данією своїх дочок дещо рідше, переінакшуючи ім’я Данія на Дана (Данна), що перекладається як «знання, мудрість».

2-ий варіант появи імені Данія говорить про його європейське коріння, звертаючи увагу на те, що так звуть Даніеллу в лагідно-зменшеному вигляді. Даніелла — жіноча форма чоловічого Даніель (Суддя мій — Бог), і це ім’я повністю співзвучне з Данією, даючи йому можливість за католицьким календарем відзначати іменини в один день.

Цікаво, що ім’я Данія може мати наголос на будь-який склад!

Вплив імені на характер і долю

Данії властиво бути закритою й дещо стриманою жінкою, у якої наявна таємничий ореол. Носій імені Данія відноситься до інтровертних натур, тому схильна до постійних душевних пошуків, виявляючи часту тривогу і занепокоєння. Господиня імені дуже любить ретельний аналіз усього, на який її штовхають незвичайний розум і критичний погляд на світ. Дуже тяжіє до філософії, метафізики, духовності. До речі, якщо Данія перестане користуватися своїм інтелектуальним даром, то скоро впаде в депресію, з якої вибратися їй буде дуже і дуже важко.

Всі названі ім’ям Данія мають слабкість до високої вибірковості — вони вибирають і наближають до себе тільки тих людей, які гідні стати справжніми друзями. І це, швидше за все, особистості, наділені культурною та духовною близькістю. Данія вельми цінує дружбу, так як вважає її святою, бо у господині імені мало таких наближених людей.

Данія — дуже соромлива емоційно і зовні особа. З-за цього Данія відчуває себе беззбройною перед обличчям реальності і не може повністю досягти мудрості. Панянки, названі Данією, будь-якою ціною намагаються уникнути конфронтації, а якщо це не виходить — відчувають емоційний шок, який призводить до замкнутості. Саме тому названим цим ім’ям важливо знайти однодумців, які поділяють їх цінності та інтереси.

У дитинстві господині імені Данія частенько бракує життєвої сили, так як дівчинка надзвичайно крихка в емоційному плані. Внутрішня гармонія, якою наділена Данія, підтримує її внутрішню рівновагу, саме тому дуже важливо, щоб батьки розуміли дочка і не затьмарювали її щастя своїм незгодою. Маючи активну уяву, Данія прагне на всі свої запитання отримати повні відповіді. Якщо ж власниці імені не надати їх, вона може почати проявляти занепокоєння або ж повільність. Кожної названої ім’ям Данія притаманні дисциплінованість і сумлінність, допомагають дівчині в отриманні блискучої освіти.

Практично всі особи з цим ім’ям захоплюється езотерикою, релігією, психологією та іншими предметами, які передбачають їх потяг до незвіданого і магії. Господиня імені цінує самотність і намагається обрати складні звивисті шляхи. Носій імені Данія постійно перебуває у світі власних мрій, разюче відрізняються від реальності, які здатні поставити її у важке становище.

Прагнучи до самоти, володарка імені все ж не думає про життя самотньої, так як дуже романтична і жадає любові. Але знайти повністю підходящого партнера їй дуже важко.

Вибираючи професію, Данія зупиняє свій вибір на важку, що вимагає прояву всіх розумових здібностей. Так само з її допомогою господиня імені прагне втілити в життя власні ідеї, створивши особистий світ. Не дивно, що особа з цим ім’ям віддасть перевагу психологію, мистецтво чи медицину, а то і передові технології в галузі енергетики, робототехніки та біології.

Іменини Данія не святкує.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь