Сонник талія наснилася. До чого сниться фігуру у сні бачити.

До чого сниться талія, фігура – сонник Хассе

Сновидіння, в якому ви вимірюєте окружність талії, говорить про майбутній важливому виборі, це буде стосуватися особистих взаємин. Не виключено, що вам доведеться вибирати між почуттями і здоровим глуздом.

Бачити себе стрункою уві сні, з меншими обсягами, ніж є насправді – до нерівного бою з власними поганими звичками, зокрема – з обжерливістю.

Якщо ж, навпаки, ви виявилися набагато ширше в талії, ніж є в реальності, то в найближчий рік ви значно підвищите свій добробут, зміцните матеріальне становище. Головна умова цього токування – відсутність почуття дискомфорту в сновидінні.

Приснилося, що у якоїсь людини неприродно тонка талія – ініціатива у цій важливій справі остаточно перейде у ваші руки. Якщо у вас були конкуренти, то вони відступляться.

Обійняти за талію когось у сні – до серйозного кроку в особистих взаєминах.

Талія, фігура до чого сниться, французький сонник

Якщо вам приснилася ваша дуже тонка талія (набагато тонше, ніж у реальності), означає, що наяву вас чекають сильні переживання.

Для жінки мати у сновидінні фігуру чоловіка – до необхідності приміряти на себе роль, понад належну представнику сильної статі.

Езотерика
Додати коментар