Даліда значення імені

До цього часу не вщухають суперечки щодо походження незвичайного жіночого імені Деліла. Багато припускають, що Деліла — єврейське ім’я. Одночасно існує декілька варіантів перекладу цього імені: «дівчина», «спадаюча грива волосся», «локони або кучері».

Але є версія, згідно з якою ім’я Деліла походить від Даліли (Деліли, Дилайли або Делайли). Тоді значення ім’я і його переклад буде іншим — «послабляюча».

Якщо припустити, що в імені Деліла арабські коріння, то воно, ймовірно, утворилося від Валіди. В перекладі воно може означати — «родючість», «дочка», «нащадок» або, навпаки, — «мама», «пращур».

В побуті, в розмовної мови Далілу називають Лілою, але це ім’я може використовуватися для пестливого звернення до жінок, названих Ліліями або Леонами.

Вплив імені на характер, долю

Деліла з дитинства вражає оточуючих прагненням до слави, самореалізації. Дівчинка з таким ім’ям має дуже незвичайний характер. Вона робить складні логічні висновки, але не поспішає приймати рішення: сумнівається, вагається. Деліла будує грандіозні плани. Тільки так непересічна особистість з таким ім’ям може реалізувати свої творчі таланти. У Даліди прекрасні задатки для вивчення гуманітарних наук. Дівчина, жінка, що має таке ім’я, іноді живе у світі власних ілюзій. Це дозволяє Даліди залишатися натхненної, генерувати ідеї.

Однак Деліла ще відрізняється впертістю. Це якість, як не дивно, допомагає власниці імені досягти успіху в житті. Адже вона разюче наполегливо прагне втілити свої найсміливіші ідеї, незважаючи на критику, скепсис оточуючих. Майже фанатична поведінка дозволяє їй досягти бажаного. При цьому Деліла відрізняється самовладанням, акуратна і розважлива у всьому, що стосується її професії. Вона прагматична і прекрасно усвідомлює, що амбітна і самовпевнена.

Біда, якщо Даліди не вдається зробити щось згідно глобальних планів. Володарка цього імені стає похмурою, дратівливою. А от якщо все складається як вона бажала, то Деліла не зупиняється на досягнутому і ставить перед собою ще більш високу планку. Це її стиль життя, який багатьом здається ірраціональним. Але саме в цьому підкоренні нових висот Деліла черпає натхнення. А з боку здається, що вона живе у світі ілюзій і нездійсненних фантазій.

Деліла не властиві переживання про минуле, вона не з тих, хто озирається назад.

У ранньому віці дівчинка по імені Деліла дуже сентиментальна і сприйнятлива. Якщо батьки не підтримують її, вона відчуває невпевненість і перетворюється в сором’язливу, апатичну панночку, яку потім буде важко адаптуватися до реальності. Але якщо дитину з ім’ям Деліла заохочувати, то у нього з’явиться сильний стимул для навчання. У цьому випадку дівчинка з таким ім’ям відчує себе творчою, цільною натурою та насправді проявить свої неабиякі здібності і таланти.

Деліла в юності дуже скромна і сором’язлива. Вона цінує дружбу, уникає відкритих конфліктів. Не просто вдається побудувати Даліди особисті взаємини. Вона буде приховувати свої почуття, ніколи не покаже їх коханому, якщо не бачить з його боку взаємності.

Жінка, названа Деліла, вірна, турботлива дружина, прекрасна мама. Якщо необхідно, вона поставить хрест на своїх кар’єрних прагненнях і присвятити себе сім’ї. Але якщо є можливість, то Деліла досягне певної мети в професії і лише потім перетвориться в симпатичну домогосподарку.

Професії, які підійдуть Даліди, досить незвичайні. Жінка з таким ім’ям досягне успіху як графолог, психолог. Їй до душі робота, пов’язана з точними обчисленнями, цифрами. Наприклад, бухгалтерський облік, економіка, менеджмент. Копіткість, увага до деталей знадобляться Даліди, якщо вона вважатиме за краще займатися зоологією, біологією або особливою галуззю гуманітарної науки. Такий, скажімо, як дипломат, політичний оглядач, аналітик. У цій сфері Деліла, швидше за все, зуміє реалізувати свої амбіції.

Езотерика
Додати коментар