Чому розбити дзеркало — погана прикмета

розбити дзеркало

Існують речі, які викликають повагу людей, страх. І дзеркало належить до їх числа. Втім, в сучасному житті істинний смисл, який люди надавали цьому предмету, пішов у тінь. Люди перестали приділяти увагу віруваннями минулого, а також традиціям. Навіть якщо в них ховається мудрість і розсудливість.

За багатьма народними прикметами ховається довгий і ретельний аналіз навколишньої дійсності. Зокрема, вважалося, що розбита чашка – провісниця майбутнього щастя. Але при цьому людина могла розбити дзеркало і це, навпаки, вважалося поганою прикметою. Люди з пересторогою ставилися до майбутнього, очікували неприємностей. Вони не ігнорували подібне застереження.

Але були свої нюанси, які в наші дні вважають за краще ігнорувати і просто чекати всіляких бід. У чому причина? З-за чого всі побоювалися?

Дзеркала сприймали як магічних предметів, інструментів при проведенні ритуалів відьом, а також чаклунів. Вони ставали маяками і допомагали знаючим людям, що прагнув отримати енергію тонкого світу, налагодити з ним зв’язок.

Навіть звичні ворожіння часто не так нешкідливі, як може здатися. Адже в результаті відбувається програмування на духовному рівні, зміна долі. Причому згодом змінити що-небудь вже ніхто не міг. Цей предмет можна навіть вважати своєрідною зброєю в чужих руках. Природно, людина просто боявся розбити дзеркало.

Народні прикмети

розбите дзеркало

Чому така прикмета дожила до наших днів і не зникла подібно багатьом іншим? Люди пам’ятали, з якими проблемами їм доводилося стикатися, навіть якщо на дзеркалах залишалися лише невеликі тріщини. Енергетичне поле порушувалося, і потойбічні сили отримували інструмент, з допомогою якого могли впливати на реальний світ.

Втім, розбити дзеркало могли з-за якоїсь випадковості, збіги обставин. І неприємності після цього не мали катастрофічних наслідків. Але бували випадки, коли тріщини з’являлися без видимих причин, а причина залишалася невідомою.

При такому розкладі починали готуватися до майбутніх бід і навіть смерті. Подібний результат був можливий, якщо мова йшла про велике дзеркало. Вважалося, що тріщина – провісник смерті члена родини, причому мова йшла про найближче майбутнє Дзеркало могло навіть розсипатися на очах, розлетітися на друзки. При такому розкладі біда торкнеться тільки людини, який побачив процес. Звичайно, це не той смисл, який люди вкладають у слова «розбити дзеркало», але результат аналогічний.

Поганою ознакою називали тріщини, а також потемніння, спотворюють гладку поверхню. Не кажучи вже про випадки, коли откалывался якийсь шматок. Згідно з повір’ям, це були слабкі місця, через які могли пробратися безтілесні істоти. До того ж, ніхто не хотів дивитися на таку поверхню. Йшлося про руйнування біополя людини, її спотворенні.

Як уникнути неприємностей, якщо довелося розбити дзеркало?

Розбити дзеркало – це не те ж саме, що стати безпорадною жертвою. Давати волю відчаю і страху точно не варто. На допомогу прийдуть ритуали, завдяки яким вдасться «відвести» біди. Наприклад, вивільнити емоції в плювок, направити за ліве плече. До того ж слід обернутися проти годинникової стрілки не менше трьох разів.

Необхідно дотримуватися обережності і під час прибирання осколків. Варто окропити віник святою водою або занурити його в звичайну воду. Не кажучи вже про ретельному збиранні всіх осколків. Причому совок задіяти не можна. У цьому випадку прекрасно підійде аркуш паперу, але колір його повинен бути білим.

Якщо осколки великі, то вони відкладаються в сторону. Оберніть їх тканиною або папером темного відтінку, а потім закопайте. Деякі можуть бути дуже великими і, відповідно, закопати навряд чи вийде. Тоді варто протримати предмет під струменями проточної води, загорнути в темну тканину і тільки в такому вигляді викинути в бак. Однак у процесі зупиняти свій погляд на уламках не можна, так як це загрожує втратою енергії.

Езотерика
Додати коментар