Чому не можна дивитися на місяць в повний місяць, вночі та через вікно

Чому не можна дивитися на місяць

Чому не можна дивитися на місяць? Ви задавалися цим питанням? Нічне світило прекрасно виглядає і вабить око. Найчастіше забобони пов’язані з лунатизм і захворюванням — сомнамбулізмом.

Є люди, що володіють тонкими вібраціями, які чутливі до змін погоди, так само вони сприйнятливі до фаз місяця. В іншому, неможливо точно сказати, чому не можна дивитися на місяць. Але у таких громадян, отже, псується настрій.

Чому не можна дивитися на місяць?

Люди, що захоплюються містикою, люблять гортати календар з фазами місяця і стежити за днями. Це схвалює астрологія. А інші, навпаки, побоюються місячного впливу і воліють щільно завішувати штори. Особливо актуально це для діток.

Батьки бояться, що дитина захворіє сомнамбулізмом, тому що у нього незміцніла психіка. Місяць впливає на страждаючих підвищеною збудливістю, які перебувають у стані стресу. Ось, чому не можна дивитися на місяць. Коли медицина ще не розібрала гіпотезу по кісточках, народ придумав прогулянки уві сні та інші примхи пов’язувати з сяйвом місяця.Чому не можна дивитися на місяць

Але ми відповідаємо, немає 100% зв’язку між лунатизмом і фазами світила. Так само історії про самогубство, вчинене у визначений місячний день, не несе здорового зерна. Здійснюють непередбачені діяння люди, хворі сомнамбулизмом. Зрозуміли, чому не можна дивитися на місяць цієї касти.

Чому не можна дивитися на місяць у повній фазі?

Повний місяць — окрема глава історії. Забобонні ворожать,, здійснюють обряди і змови в такий день. Вночі можна очистити каміння та метал, а так само зарядити світлом будь-яку дорогу річ. Але чому не можна дивитися на місяць? Немає містики в цьому, вона придумана народною творчістю.

Багато магічних оповідань зустрічається в російському фольклорі. Що таке світло місяця? Це відбите «каскад» сонячної енергії на різній частоті. Якщо місяць нова (молодик) — дія ослаблене. Раптом світило повне, навпаки, проявляє себе по максимуму. І люди, які чутливі, можуть відчувати нездужання і внутрішні суперечності.

Висновок

Наші пращури говорили: не підходьте вночі до вікна, і не дивіться на місячне світило. А тягнеться шлейф містики з Середніх століть. Там намагалися завісити вікна, щоб чоловік не зміг «зануритися» в ці промені. До того ж світло вважався негативним для вагітних жінок. Тому що місяць могла сприяти викидня. Це абсурд. В астрології місяць взагалі символізує материнство і фігуру матері!

Дослідження, які проводилися в сучасному світі, спростували домисли, пов’язані з дією місяця. Маячня, що негатив приходить при спостереженні за місячним об’єктом крізь скло! Страхи людей виявилися безпідставними. Навпаки, якщо хочете залучити в життя гроші або любов, місячне світло стане помічником, так як його енергія спрямована на благо. Особливо актуально ракам, скористатися інформацією. Місяць у їх гороскопі — центральна фігура. Сподіваємося, не залишилося питань, чому не можна дивитися на місяць?

Езотерика
Додати коментар