Значення імені Єгор

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Єгор, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Єгор.

Значення імені Єгор

Що означає ім’я Єгор? У перекладі вона звучить як “обробляючий землю”.

Скорочена форма

Ега, Егич, Єгорка, Егорушка, Гір, Гоша, Гога, Гогич Гера.

Історія появи

Це ім’я стало похідним від імені Георгій. У промові заголовна літера “Р” спочатку поступово зникла, а потім зовсім зникла. Так в ужиток увійшло нове ім’я, яке досить швидко прижилося.

По батькові від імені Єгора

Єгорівна, Єгорович.

Іменини і покровителі Єгора

Свій день Ангела Єгор може відзначати цілорічно. На щастя, православний календар пропонує безліч дат, серед яких залишається лише вибрати найбільш близьку до дня народження. Покровителями, які допомагають краще зрозуміти, що означає ім’я Єгор, є:

21 січня — Хозевит, монах.

6 травня — Змієборець, мученик.

10 листопада — Критський, великомученик.

Позитивні сторони Єгора

Значення імені Єгор надає людині з таким ім’ям таку рису характеру як здорова педантичність. Вона може проявлятися в побуті, навчанні, роботі або дружніх стосунках. Що б то ні було, дана сторона робить чоловіка дуже розумним і порядним. Його цікавить наука, культура та інші боку суспільства. З ним завжди є про що поговорити. Це хороший друг, розумний чоловік і зразковий син.

Негативні сторони Єгора

Чоловік, який носить дане ім’я, часто буває надмірно занудним. Наприклад, бажаючи щось пояснити співрозмовнику, той може перегнути палицю і з рангу хорошого товариша перейти в статус “докучливого хлопця”. У деяких ситуаціях він ніби забуває, що означає ім’я Єгор, і починає сильно лінуватися. Буває, Єгорам не вистачає ніжності, вони можуть бути черствими і трохи злими.

Особливості характеру Єгора

Ега — чоловік, перед яким відкриті всі двері. Він дуже талановитий і сприйнятливий до зовнішніх впливів, а тому ще в юному віці він має шанс реалізувати себе у найрізноманітніших сферах. Значення імені Єгор дає чоловікові з таким ім’ям можливість успішно займатися різними справами. Наприклад, творчістю, спортом, комп’ютерами або чимось ще. Вибравши для себе хобі, хлопець починає активно займатися ним і, реалізуючи те, що означає ім’я Єгор, досягати успіхів.

Чоловік з таким ім’ям є хорошим сім’янином. У більш молодому віці йому буває важко вибрати ту єдину серед натовпів дівчат, що в’ються навколо нього. Однак по-справжньому закохавшись, чоловік завойовує кохану і створює з нею дуже міцну і гармонійну сім’ю.

Незважаючи на велику кількість перспектив, що відкриваються для нього життям, у Єгора є ризик оступитися і піти не по тій доріжці. Якщо йому не вдається успішно реалізувати свої вміння в якійсь справі, він впадає в депресію і розчаровується у власних силах. Без хорошої підтримки ззовні Ега може загубитися.

Значення імені Єгор допомагає чоловікові і при взаємодії в колективі. Він привертає до себе загальну увагу і є справжньою душею компанії. По-перше, його приємний зовнішній вигляд вражає з першого погляду. А по-друге, хлопець заворожує всіх своєю посмішкою і харизмою.

Сумісність імені Єгор з жіночими іменами

Розуміючи, що означає ім’я Єгор, можна міркувати про його сумісності з іншими іменами. Наприклад, Яна, Ганна, Аліса, Каріна, Катерина, Дар’я, Анастасія та Євгена будуть для нього дуже приємними співрозмовницями. А ось з іменами Ірина, Лоліта, Вікторія, Поліна, Іда і Жанна значення імені Єгор поєднується не дуже добре.

Сім’я і Любов Єгора

Значення імені Єгор грає новими гранями у сімейному житті. Чоловік виконує роль справжнього захисника, він є міцною опорою для своєї жінки. Як правило, людина з таким ім’ям не розмінюється на короткі відносини. Він зустрічається з дівчатами довго і намагається якнайшвидше узаконити зв’язок. Єгора люблять діти, і він прекрасно проявляє себе в батьківстві.

Професія Єгора

Що означає ім’я Єгор в справі вибору професії? Він, як історичний хлібороб, намагається вибрати ту сферу, в якій йому вдасться проявити себе по-повній. Єгору важко сидіти без справи. На щастя, існує багато професій, які ідеально підходять йому. Він може працювати в організаторській сфері або, наприклад, у великих технічних компаніях. Нерідкі випадки, в яких він вибирає сфери, що потребують креативного мислення.

Здоров’я

У плані здоров’я значення імені Єгор трохи відрізняється від свого перекладу з латини. Ега зростає звичайним хлопцем і не відрізняється особливо розвиненою мускулатурою. За життя його можуть переслідувати проблеми з зубами, волоссям і шкірою.

Кар’єра Єгора

Якби Ега міг, він би одружився на роботі! Його цілеспрямованість і те, що означає ім’я Єгор, дозволяє чоловікові швидко просуватися по кар’єрних сходах. Людина з таким ім’ям хоче забезпечити себе і близьких всім необхідним, а тому він особливо прагне до великих гонорарів.

Великі Єгори в історії

Сіверс (генерал), Вагнер (хімік), Бенкендорф (режисер), Крід (музикант), Фірсов (політик), Ісаєв (поет), Давидов (геолог), Соболєв (громадський діяч).

Езотерика
Додати коментар