Жасмин значення імені

З давньої Персії прийшла до нас назва чудесної рослини з принадно ароматними квітками жасмину і казкове жіноче ім’я Жасмин. Нескладно здогадатися про його значення: «жасминовий бутон» або «бузкова гілка«. А ось в образному значенні жіноче ім’я Жасмин можна розшифрувати як «запашна», і навіть «дар Богів». Виявляється, аромат, запах жасминових квіток до цього часу точно не навчилися синтезувати навіть найдосвідченіші парфумери.

Ім’я Жасмин сьогодні досить поширене у мусульман, турок, татар. Воно популярне в багатьох європейських країнах. Іменин у Жасмин немає.

Європейці вимовляють це жіноче ім’я в варіаціях: Джасмін (Джесмін), Жасмину, Хасмін, Жажмин, Джельсомина, Ясмейн, Язмін (Ясмін), Ясмине, Есмін, Жесми, Жажмина.

У таджиків аналогічне ім’я звучить зовсім незвично — Есуман або Есуман.

Цікаво, що жіноче ім’я Жасмин може бути використано і для наречення чоловіки. Для стислості в побуті власниць і володарів цього імені називають — Ясамой, Ясминой, Миницей, Мінкою, Жасминкой. Але звернення Міна — це окреме самостійне ім’я.

Синонімічні форми імені Жасмин: Жесми, Хасмін, Жасмину (Ясмиина), Эсминэ.

Як ім’я може вплинути на характер і долю

Батькам Жасмин неймовірно пощастило. Їх крихітка на рідкість скромна і спокійна. Але не варто думати, що дівчинка з таким ім’ям безвольна і пасивна. Крихітна Жасминка вже зможе постояти за себе і знає собі ціну. Скромна дівчинка не намагається привернути увагу до своєї персони, але і малюки, і дорослі горнуться до неї, шукають дружби. Жасмин чарівна і приємна, манери її бездоганні. В ній відчувається внутрішній стрижень і недитяча грунтовність, серйозність.

Крім того, Жасмин дуже симпатична зовні дівчинка. А з віком вона перетворюється в справжню красуню. Жасмин усвідомлює це, що надає їй впевненості і трохи тішить самолюбство. До оточуючих володарка цього імені відноситься раніше добродушно і поблажливо.

Жасмин — панночка не просто приваблива, але і ввічлива. Вона ніколи не грубить, не показує негативних емоцій. Це і є один з проявів незвично твердого характеру цієї красуні. Володарка імені Жасмин дуже обачно вибирає друзів, не відверто з сторонніми. До незнайомців вона ставиться з якоюсь підозрою і дуже серйозно.

А ось для рідних, близьких Жасминка м’який, відкрита людина. Вона мила і романтична. Спілкуватися з Жасмин легко. Вона надійний товариш. І хоча жінка з цим ім’ям дуже цінує матеріальні блага, вона ніколи не зрадить заради грошей та іншої вигоди.

Дама, названа ім’ям Жасмин, захоплюється написанням віршів. Але почути або прочитати їх вона дозволить лише дуже близькій людині.

Жасмин дуже відповідальний, чесний професіонал. Жінка з таким ім’ям досягне успіху в сфері педагогіки, лінгвістики, психології. За умови, що виявить наполегливість і працьовитість.

При цьому для Жасмин дуже важливо уникати фізичних навантажень, дотримуватися режиму дня і раціон харчування.

Складно уявити, що Жасмин може втратити голову від кохання. Хоча заміж вона виходить дещо несподівано для рідних і близьких. Але це тому, що Жасминка вміє зберігати свої переживання в таємниці. Насправді, перед заміжжям вона все ретельно зважує, обмірковує.

Чоловіка вона вибере і серцем, і розумом. Їй потрібен чоловік відбувся, серйозний, здатний утримувати сім’ю. А ще вона шукає друга, однодумця. Жасмин вірна, любляча дружина, дбайлива господиня, турботлива мама. Єдине, в чому можна дорікнути, це в невмінні яскраво проявляти почуття. Але чоловік, який розуміє свою кохану Жасмин, буде спокійно ставиться до того, що його дружина не демонструє свою пристрасть і темперамент.

Езотерика
Додати коментар