Значення імені Жаклін | Що означає ім'я Жаклін, характер і доля

Жаклін значення імені

Від відомого у Франції чоловічого імені Жак з’явилося нове жіноче — Жаклін. Хоча коріння цих імен йдуть від біблійного Яків. У Україні, наприклад, це ім’я звучить звичніше — Яків. У Німеччині, Угорщині — Якоб, у Польщі або Чехії — Якуб, в Італії — Джакоббе або Джакомо, в Англії, Америці — Джейкоб чи Джеймс. З плином часу від популярних у багатьох країнах чоловічих імен утворилися і жіночі — Якобина, Жакеза, Жакоб, Якоба і, власне, Жаклін.

Вважається, що ім’я Жаклін католицьке, популярний в англомовних або франкомовних державах. Але значення його треба шукати в давньоєврейській мові, що буде приблизно означати: «переслідує», «йде по сліду», «обганяюча», «наступаюча по п’ятах» або «яка витискає».

У розмовної мови або пестливо до Жаклін звертаються — Жакі. Яки, Джеккі, Ліні, Лінн, Джейн. До синонімічних Жаклін іменах можна зарахувати: Акіліну, Джейкобину, Джакому, Якобу, Якопу, Якобину, Жакоб, Жакезу і Якубові. А ось звернення Ліна одночасно вважається окремим жіночим ім’ям.

Як впливає ім’я на характер і долю

Жінка по імені Жаклін красива і незвичайна. Вона намагається бути оригінальною і неповторною. Жаклін обожнює активні види відпочинку, часто і з задоволенням обертається у великих компаніях. Дівчина, дама з таким ім’ям або завзята спортсменка, або палка вболівальниця.

Навколишні думають, що у Жаклін дуже сильний характер. Але при цьому вона непередбачувана і часто поводиться незрозуміло, діє спонтанно. Приміром, Жаклін не завжди виконує свої обіцянки. Трапляється це тому, що володарка імені піддана змінам настрою і внутрішнім поривам. З боку це виглядає дивно, тому з Жаклін спілкуватися не просто. Вона залишається нерозгаданою таємницею навіть для самих близьких людей. А вже сторонні не перестають дивуватися тому, що Жаклін йде до мети складними, дуже плутаними (на їх погляд) шляхами.

Така поведінка жінки по імені Жаклін пояснюється тим, що вона намагається приховати свої сумніви, страхи, невпевненість. Однак Жаклін дуже допитлива і не стане соромитися ставити питання про те, що їй цікаво чи важливо.

Дама, названа ім’ям Жаклін, часто захоплюється психологією, парапсихологією та іншими містичними теоріями, наукою. На думку Жаклін наш світ не такий досконалий і простий, наскільки він постає на перший погляд неосвіченої людини. Володарка такого імені постійно у всьому шукає таємний сенс. Такі теософські погляди позначаються на манері спілкування Жаклін, на її поведінці. Це одна з головних відмінних рис жінки по імені Жаклін. А ще володарка цього чудового імені прекрасний аналітик, який враховує і контролює найдрібніші деталі, вміє пов’язувати зокрема в загальне. Жаклін чудовий психолог. Вона подібна до детектора брехні, її неможливо обдурити. Іншими словами, дама з ім’ям Жаклін дивна, так як в ній «уживаються» талановитий аналітик і мудрий філософ. До того ж у неї надзвичайно розвинена інтуїція.

Супутника життя Жаклін вибирає дуже вдумливо, серйозно. Дівчина з таким ім’ям пред’являє до партнера високі вимоги, намагаючись знайти ідеал. Але буває і так, що Жаклін робить помилки, приймаючи пристрасть за правдиве і чисте почуття.

Жінка з таким ім’ям дуже приваблива, але дуже імпульсивна. Вона не стане соромитися і зробить перший крок назустріч чоловікові. Втім, Жаклін рівно так само, різко, без пояснення причин може розлучитися з обранцем. Хто знає, може бути ця чарівна мінливість і непередбачуваність і є головна загадка, яка так вабить до Жаклін шанувальників?

Як би те ні було, але з чоловіком Жаклін пощастить. Володарка цього імені неодмінно знайде розумного, серйозного, успішного і, що важливо, доброго, надійного чоловіка. Якщо так станеться, то Жаклін стане прекрасною дружиною і матір’ю. Вона повністю присвятити себе родині. Жаклін виявиться рідкісною господинею, яка вміє утримувати будинок в зразковому порядку. Жінка з цим ім’ям дуже привітна, хлібосольна і їй подобається, коли на її святах є багато друзів, близьких, рідних.

А ось з кар’єрою Жаклін щастить далеко не завжди. Щоб піднятися по службових сходах, пані з таким ім’ям треба дуже багато працювати. Вона не вміє сперечатися, відстоювати свою точку зору. На жаль, але деякі люди використовують цю особливість Жакі у власних корисливих інтересах.

Але, незважаючи на це, у Жаклін завжди присутні амбіції. Співробітниця з таким ім’ям працьовита і виконавча. І якщо їй вдасться знайти порядного компаньйона, ділового партнера, то Жаклін доб’ється успіху в бізнесі.

Найбільш підходящі професії для дами з ім’ям Жаклін — педагог, психолог. Вона мобільна, легка на підйом, так що їй підійдуть і спеціальності, які мають на увазі часті роз’їзди, відрядження.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь