Жерар: значення імені Жерар. Доля і характеристика імені

Іменем Жерар батьки називають дітей в католицьких сім’ях

Ім’я Жерар має давньонімецьке коріння. Це ім’я — використовуваний у Франції варіант прочитання імені Герхард, яке вийшло від злиття коренів «ger» (спис) і «hart» (хоробрий). Лінгвісти трактують ім’я Жерар як «хоробрий копейщик».

У імені Жерар багато варіантів прочитання: Герхард, Херардо, Герард, Джерард, Герхардус, Ґергард та інші. Коротка форма імені Жерар — Дино — на сьогоднішній день є окремим ім’ям. Жіночими іменами, родинними Жерару, є — Жерардин, Жерарда, Герардина, Гурхардаи інші. А жіноча коротка форма Діна — теж окреме ім’я.

Імені Жерар немає в православному іменослові, так що всі зазначені дати є католицькими іменинами.

Характер чоловіка, що носить ім’я Жерар

Людина з іменем Жерар — зразок мужності. Харизма Діно і його сила волі заворожують оточуючих. Це дозволяє Жерару досягти чималого поваги. Діно — прагматик. До будь-якого питання Герхард підходить з позиції ефективності. Діно не витає в хмарах і завжди добивається задуманого. Жерар рухається повільно, з маленьких виграшів складає велику перемогу. Все це відбувається завдяки його сильного характеру і розуміння того, коли зусилля принесуть максимальний результат. Головний недолік Жерара — зайва вразливість і імпульсивність, яку Діно вдається ретельно приховувати. Часто Жерара важко вмовити поступитися своїми інтересами. Так він маскує свою тонку душевну організацію. Герхард ніколи не порушує свого слова. Він ніколи не стане мовчати, якщо йому щось не подобається. З-за своєї відповідальності та принциповості у Жерара часто бувають неприємності, які нічому його не вчать.

Чоловік по імені Жерар намагається відповідати високим вимогам. Але точно того ж Діно вимагає і від інших. Він рідко виявляє терпимість до чужих вад. Якщо якась людина проявляє дурість, повільність або нечесність, то це призводить Жерара в сказ. Жерар робить щось, коли у нього є на це бажання. Діно вважає, що краще робити що-небудь, коли є настрій, ніж тоді, коли його немає. Існування Жерара ніколи не буде рутинним і одноманітним. Діно намагається кожен свій день зробити яскравим і незабутнім. Але досить тривалий період проблем призведе Жерара до нервового зриву.

Життєвий шлях чоловіки, що носить ім’я Жерар

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Жерар, дуже любить свою рідню. Діно в усьому намагається слухатися старших. Можна сказати, що Жерар намагається «задобрити». Герхард — дуже відповідальний хлопчина. Мама і тато часто довіряють Жерару відповідальні завдання.

Жерар схильний у всьому покладатися на логіку. У Діно також добре розвинені пам’ять і внутрішнє чуття. Це допомагає Жерару отримувати гарні оцінки в школі, так і у вищому навчальному закладі. Діно завжди уважний в деталях. Звичка до прогнозування може зіграти з Герхардом злий жарт. Дорослий Жерар постійно намагається передбачати прийдешні події, але врахувати всі чинники часто буває неможливо. Але ця звичка дає Жерару такі якості як відповідальність, самопожертва і здорова гидливість.

Жерар любить отримувати різноманітні задоволення. Однак Діно має чітко налаштованим почуттям міри. Герхард намагається робити все якомога краще. Жерар володіє гарним смаком і естетизмом. Діно любить затишок. Герхард при виборі професії часто зупиняється на медицині або економіці. Втім, Діно також може стати будівельником або кухарем.

У чоловіка, що носить ім’я Жерар, іменини випадають на 1.04, 23.04, 6.05, 24.05, 13.06, 24.09, 3.10, 16.10 і 30.10.

Езотерика
Додати коментар