Захар: значення імені Захар. Доля і характеристика імені

Іменем Захар батьки називають хлопчиків у православних, католицьких та іудейських сім’ях Росії, України, Білорусії, Ізраїлю.

Ім’я Захар — один з варіантів імені Захарія або Захарій. Це ім’я, в свою чергу, походить від арамейського когнонима Зехарья, який на сучасну українську перекладається як «Бог не забув», «Бог пам’ятає». У Росії ім’я Захар з часом витіснило свою повну форму. Це ім’я є і в ісламській культурі. Там воно звучить як Закір. Серед мусульман є навіть парне жіноче ім’я Закира.

Характер чоловіка, що носить ім’я Захар

Захар володіє добрим і м’яким характером. Зак завжди буде оберігати тих, хто дорогий його серцю. Захар — справжній романтик і любить кіно про високі почуття. Для рідних і друзів Зак все робить від чистого серця. Він з тих, хто завжди надасть підтримку. Часто Захару бракує сили волі і вміння настояти на своєму. З-за цього Козака часто використовують інші. Захар не любить місто і ніколи не упустить шанс придбати земельну ділянку. На ньому Зак виростить чудовий сад. Власникові імені Захар вирішено спокійне існування.

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Захар, часто грає з конструктором, створюючи з нього моделі машин і роботів. У дорослому віці дитяча пристрасть змушує Зака стати шофером. Захар майже не цікавиться філологією, філософією або історією. З-за свого характеру Зак навряд чи доб’ється кар’єрних висот. Захара буде цілком влаштовувати його посаду. Але якщо Зак навчиться бути наполегливим при спілкуванні з колегами або начальством, то Захара обов’язково чекає успіх. У такому разі Заку підійдуть спеціальності, де потрібно багато працювати головою, а результат не буде видно відразу.

Особисте життя чоловіка на ім’я Захар

Захар користується чималою популярністю у дівчат із-за своєї романтичної натури. Крім того, жінки цінують у Захарі здатність до співпереживання. Часто Зак одружується на тій, кого кинув перший чоловік. У Захарі вона знаходить людину, яка здатна її втішити. Захар рідко вступає в шлюб рано. Часто Зак виховує чужу дитину, який був у дружини в першому шлюбі. До нещастя для Захара його м’який характер робить жінку главою сім’ї. Якщо дружина Зака не зможе вести себе акуратно, рахуючись з почуттями цього володаря тонкої душевної організації, то обов’язково залишить запалені рани в його душі. Зак — справжній господар у своєму домі. Навіть прибиранням цей чоловік часто займається сам. Зак абсолютно вірним своїй дружині.

У володаря імені Захар зазвичай народжуються сини. Займаючись домашнім господарством, Зак любить, щоб діти йому допомагали, так як, на його думку, праця дисциплінує. Також Захар стежить за успішністю дитини і постійно відвідує шкільні збори.

Захар не з тих людей, які відчувають труднощі в спілкуванні. Зак може покликати до себе в будинок як близької людини, так і випадкового знайомого, якого бачив усього раз. Захари зазвичай знайомі з усіма сусідами. Захар рідко виходить з себе. Навіть якщо Зак розсердиться, то швидко заспокоїться і буде почувати себе винуватим. Близьким другом Захара стає той, хто завжди зможе прийти йому на допомогу, а не просто користується добротою цього чоловіка.

У чоловіка, що носить ім’я Захар, іменини припадають на наступні дати: 22.01, 2.02, 21.02, 24.02, 6.03, 6.04, 12.04, 22.05, 26.05, 4.06, 10.06, 10.09, 18.09, 22.09, 3.11, 4.11, 5.11, 15.11, 30.11, 18.12.І

Езотерика
Додати коментар