Юнона значення імені

Походження і значення імені Юнона

Скоротили ім’я Юнона тільки два рази і вийшли Нона, Юна.

Близькими за звучанням іменами можна назвати Джун, Джуно.

За походженням Юнона відноситься до англійських імен.

Латинський переклад імені звучить як «молода». Ім’я богині з давніх римських міфів, дружини верховного бога Юпітера, Юнони зв’язується з шлюбом, материнством, народженням дітей, уособлює жінку – матір і дружину. Юнона – уособлення Гери, дружини Зевса з давньогрецької міфології.

Від імені Юнони утворено назву місяця – червень. Записане англійськими літерами ім’я Юнона виглядає Juno (вимовляється Джуно), від нього сталося ім’я June, звучить як Джун. Синонімами є дві форми імені в чоловічому та жіночому роді – Юнія і Юній. Один із скорочених варіантів Юна перейшло в розряд незалежних імен.

Характер Юнони

Носительки цього імені люблять бути на виду, притягувати погляди оточуючих. В них закладено творчий початок, що допомагає влаштовувати веселі свята. Юнона талановита від природи і виступати в ролі лідера і творця різних тусовок, заходів, посиденьок для неї одне задоволення.

Господиня імені добра і чуйна, у неї внутрішня інтуїція. Юнона надто вірить людям, з-за чого нерідко відчуває розчарування. До того ж дівчина з таким ім’ям погано розбирається в людях, навколо неї чимало таких, яких не назвеш чесними, порядними, чесними.

Носій імені наділена чудовими художніми даними. Кожен наряд до нових свят Юнона вибирає так, що викликає інтерес оточуючих. Її можна назвати колекціонером різних витончених предметів. Юнона не схильна займатися метушнею по господарству, в’язанням, шиттям.

Володарку імені точно можна віднести до сов. Краще не намагатися піднімати Юнону з ліжка рано вранці, інакше вона проявить агресію. Дівчина володіє жвавістю і непередбачуваністю, не схильна до суперечок, не наполягає на своїй думці. Юнона сприйнятлива і емоційна, що подобається оточуючим. Вона не любителька базікати зайве, за розказані їй секретні відомості можна не турбуватися.

Чим захоплюється і де працює носій імені Юнона

Дівчина з цим ім’ям в колективі вважається корисним співробітником, хоча начальство не зовсім згідно з такою думкою. Юнона завжди захищає справедливість. Як борець за нього дівчина не упускає можливості втручання у всі виникаючі в колективі непорозуміння. Господиня імені в цих розборках виявляється на передньому краї. При виборі професії відштовхується від можливості спілкування з людьми. Юнона і кулінарія, мистецтво стиліста або перукаря, сестринська справа підійдуть один одному. Відповідною професією можна назвати бухоблік і торгівлю. Робочі обов’язки вона виконує неухильно. Юнона не відмовиться співпрацювати з новачками для передачі досвіду і навчання. Цими якостями Юнона заслуговує на хороше ставлення з боку колег.

Сімейні відносини Юнони

Юнона не завжди щаслива у сімейному житті. В очах представників протилежної статі стримана дівчина виглядає жорсткою і суворою. Але її обранцю не варто турбуватися – у ніжності й уважності Юнона нікому не поступиться. Найчастіше вона має одну доньку або ж зовсім не має дітей. Вона чудова мати, дбайливо доглядає за дитиною, яка вміє підібрати для її підтримки потрібні слова.

Іменин для господині ім’я не вказано.

Ім’я Юнона носили і прославили:

Юнона – верховна богиня давньоримській міфології-дружина Юпітера, уособлення шлюбу, материнства, народження, жіночого роду.

Англійська актриса Джуно Вайолет Темпл – відома отриманням в 2013 році премії BAFTA в номінації «Висхідна зірка».

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар