Юстина значення імені

Походження і що означає ім’я Юстина

Нещодавно воно знайшло свою колишню популярність. Причиною стало те, що воно звучить дуже м’яко і ніжно. Це ім’я є жіночим аналогом римського імені Іустин. Походження назви пов’язане з латинської прізвищем «Юстус», що в перекладі на сучасний українську означає «прагне до справедливості».

Характер Юстини

Жінка, яка носить це ім’я, постійно потребує того, щоб її звеличували. При цьому Юстина відрізняється безкорисливістю, порядністю, добротою, розумом і розвиненим внутрішнім чуттям. Вона завжди готова вислухати і допомогти радою. Завдяки її вмінню ладити з людьми, у цієї дівчини широке коло спілкування.

У дитинстві ця особа стає улюбленицею близьких, завдяки творчим задаткам і артистизму. Вже в підлітковому віці Іустина начитана і вміє грамотно пояснити, що хоче.

Юстина легко запам’ятовує, що дозволяє їй швидко вчити іноземні мови. Дізнаючись щось нове, вона моментально придумує, як цим скористатися.

Чим захоплюється носій імені Юстина

Якщо ця дівчина чимось зацікавилася, то спробує докопатися до самої суті. Жінка, яка носить це ім’я, постійно розвивається. Також Іустина любить колекціонувати старовинні речі.

Де працює носій імені Юстина

Завдяки своїй ерудиції та аналітичного складу розуму, ця дама зможе досягти висот практично в будь-якій професії. Але найбільше для Юстини підходить стезя лікаря, вченого, літератора, журналіста або дизайнера. Також вона може стати ювеліром, політиком або вести власну справу.

Самопочуття Юстини

Це досить болюча дівчина. Юстина регулярно страждає від простудних захворювань і патологій кісток. З-за цього вона – частий гість в поліклініці. Однак потрібно, щоб поруч був хтось, на кого вона зможе покластися у випадку загострення.

Інтимне життя Юстини

Жінка, яка носить це ім’я, не зможе бути з чоловіком, якщо відчує фальш у відносинах. Іустина швидше харизматична, ніж красива, завдяки чому у неї немає недоліку в залицяльниках.

Сімейні відносини Юстини

Вступає в шлюб тільки з тим, хто повністю довіряє, тому може повернутися до колишньої любові. Юстина робить все, щоб у сім’ї не було конфліктів. У чоловіка не буде приводів для скандалу, ні для зради.

Носій імені Юстина легко вибудовує відносини з чоловіками, яких звуть Адам, Булат, Дамір, Олег, Равіль, Рустам.

Характеристика ім’я по буквах

Найчастіше Буква «Ю» присутній у цілеспрямованих та активних людей. Це природжені лідери, які завжди впевнені у власних силах. У тих випадках, коли ця жінка не може зробити щось сама, вона без особливих проблем збере команду, організовує її роботу, і врешті-решт розбереться з проблемою, яка заважає Юстине рухатися до обраної мети. Але, оскільки буття визначає свідомість, то і чільне положення, на жаль, часто і накладає негативний відбиток, роблячи дівчину гордовитої і зарозумілою егоїсткою. Однак, коли вона виходить заміж, її коханий стає винятком з правила – до нього вона ніжна і ніколи не зверхньо погляне на його переживання або проблеми.

Якщо буква стоїть спочатку, людина буде харизматичний, і, як магніт, притягувати до себе оточуючих. Володіє хорошим почуттям гумору. Нажаль, ця веселість іноді буває зайва, особливо, коли мова йде про серйозні речі.

Ім’я з буквою «С» наділяє людину ощадливістю і аналітичним складом розуму. Найчастіше такі жінки бувають яскравими і екстравагантними. Вони владні і прагнуть досягти загальної поваги і багатства. Іноді для цієї пані характерні дратівливість і капризи. На роботі регулярно радує начальство своєю працьовитістю і старанністю. На жаль, в любові Юстине не щастить – жінка регулярно розчаровується в партнері. Це відбувається з тієї причини, що вона хоче від свого молодого чоловіка більшого, ніж те, на що той здатний.

Літера «Т» характерна для креативних людей, які багато в чому покладаються на свою інтуїцію. Вони тонко сприймають світ, але часто приймають бажане за дійсне. Дівчина буде пристрасною і сексуальною. Пред’являє до оточуючих жіночі вимоги, але точно такі ж Юстина пред’являє і собі.

Буква «І» – символ гарного уяви й уміння розбиратися в людях. Такі жінки не дотримуються якихось догм – вони розуміють, що кожен може помилятися. Вирішуючи якусь проблему, дівчина не буде сподіватися на удачу. Замість цього вона постарається розібратися в усіх хитросплетіннях ситуації, і прийняти оптимальне рішення. Юстина хоче мирного співіснування, тому сама ніколи не починає конфлікт першою. Вміє сміятися над собою, співчувати. Її ніяк не можна назвати злий або жорстокою – така поведінка здається дамі протиприродним. При цьому вона ніколи не стане брехати або викручуватися – якщо щось не подобається, висловить це прямо, хоча і постарається не скочуватися до прямих образ. Не мислить відносин без романтики, тому довго вибирає чоловіка, шукаючи того, хто максимально підходить під ідеал, який вона намалювала в своїй голові.

Ім’я з буквою «Н» є символом розвиненого інтелекту, залізної волі і переконань, що спираються на міцний теоретичний базис. Юстина надзвичайно вибаглива, не вміє поступатися і не визнає компромісів, вважаючи їх ознакою слабкості. Виконуючи свої службові обов’язки, докладає максимальних зусиль, щоб виконати ті завдання, які перед нею поставила завдання максимально якісно, вклавшись при цьому у відведений для цього термін. Однак монотонна праця приводить її до емоційного вигоряння і поступового погіршення ефективності. Як правило, дівчина намагається вести здоровий спосіб життя. Якщо сходиться з чоловіком то дуже ймовірно, що буде дуже вимоглива до нього, постійно дорікаючи за кожну дрібницю.

Буква «А» присутній у діяльних людей, які постійно прагнуть до успіху і будують плани свого життя. Мета цієї дівчини – максимально комфортне життя, вихід з царства необхідності в царство свободи. Найчастіше вона має дуже міцним внутрішнім стрижнем і надзвичайно сильним характером. Юстина – незалежна, яскрава особа з видатними організаторськими здібностями. Неважливо, який розмір колективу – 3 людини, або 3000– вона вибудує таку систему, при якій організація буде працювати як годинник. Ця жінка завжди буде приймати рішення самостійно, не піклуючись про те, що з цього приводу думають інші. Вона не жертва обставин, а їх творець. Намагатися підпорядкувати її марно – вона вирветься з клітки, рознесли її при цьому.

Нумерологічна характеристика імені Юстина

Йому відповідає цифра 7. Це число дає людині багату фантазію, але в місці з нею робить його дещо боязким, бояться конфліктів і готовим до компромісу. Більше всього на світі ця жінка любить вчитися. Вона як губка вбирає будь-яку інформацію, і до чого доходить своїм розумом. Ця дівчина завжди готова вигадати щось цікаве, але, на жаль, їй не вистачає практичних навичок для того, щоб втілити свої ідеї в життя. Вона боїться відповідальності, і тому рідко буває багата. Від самотності ця дама не страждає, а швидше їм насолоджується. Загалом, це м’яка, чутлива, милосердна і жаліслива людина. Сварки її пригнічують, однак не завжди вміє підібрати потрібні слова. Заміж виходить тільки за того, з ким у неї є спільні інтереси. Заради нього вона стає ідеальною дружиною.

Юстина святкує іменини 15.10

Езотерика
Додати коментар