Євангеліна значення імені

До імені Євангеліна придумані численні скорочення — Єва, Ліна, Верба, Гела, Лілі, Гелю, Особи, Ева, Ванга, Іві, Хела, Ивви, Енджі, Евіта, Ангела, Лилика, Хелина, Вангел, Ангеліна, Вангия, Евинья, Вангелина.

Синонімічні — Євангелія, Эванхелина, Ванджел, Евангел, Ивэнджелин, Эванджелина, Ивэнджелина.

Євангеліна — одне з грецьких імен, поширене у католиків.

Про походження імені суперечок немає — в перекладі з давньогрецької слово «евангелион» означає «євангеліє — добра звістка». Якщо підійти до значення імені вільно, виходить «приносить добру звістку», «посланниця з благою вістю».

Ласкаві зменшення друзів і рідних — Єва, Ліна, Лілі, Евіта і Ангеліна встигли стати незалежними іменами.

Дві сторони натури

Володарка імені має в характері дві протилежні сторони. З одного боку Євангеліна мобільна, самостійна, в якійсь мірі пихата, вміє діяти так, що розпоряджається своєю долею. Інша сторона характеру виявляється в пасивності, байдужості, скромності, під їх впливом Євангеліна стає миротворицею. Незрозуміло, як можливо поєднання двох сторін натури Євангеліни. Господиня імені тримає під контролем свої емоції, управляє своїми почуттями.

При всьому тому власниця імені сприйнятлива, образлива, однак Євангеліна не любить мусувати образи, намагається думати про інше. Маючи організаторські, адміністративні здібності, Євангеліна зможе зайняти посаду керуючого. Євангеліна слухає думки людей, хоча не прагне слідувати отриманим радам.

Вона вміє розраховувати дії наперед, але їх зривають раптові пориви емоцій. Євангеліна схильна їм піддаватися. При такому зриві потрібно звернутися до інших властивостям її натури. З сторонньою допомогою Євангеліна зможе вибрати іншу важливу справу і приступити до його здійснення.

Носій імені не вміє висловлювати свої почуття. Так повелося з дитинства, коли зовні Євангеліна виглядає тихою при внутрішньому кипінні почуттів, адже дівчинці дано від природи бурхливу уяву. Для заспокоєння Євангеліна повинна отримувати безліч завдань згідно з її віком. Протилежна сторона характеру не дає забути про себе, перетворюючи Євангеліну в сміливу або непокірну дівчинку. Насправді Євангеліна не така, це діє дух протиріччя.

Євангеліна відповідально ставиться до влаштування особистого життя, вважаючи це важливою справою. Євангеліна чекає зустріч з справжнім чоловіком, якого вона полюбить. Для зміцнення відносин Євангеліна перетворюється в милу й чарівну, шукає шлях до серця обранця. Євангеліна амбітна і вимоглива, проте до лідерства в сім’ї не прагне.

Цій жінці до вподоби гуманітарні науки, наприклад, педагогіка і психологія. Не покладаючись на себе, Євангеліна вибирає такий вид діяльності, в якій прийнято працювати в колективі. При неможливості такого вибору Євангеліна творчу професію обере, буде працювати в держструктурах або з дітьми.

Для іменин Євангеліни не вказана дата.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар