Євдоким: значення імені Євдоким. Доля і характеристика імені

Іменем Євдоким батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Росії, України, Білорусі та Греції.

Ім’я Євдоким має грецькі корені і утворилося від слова «eudokimos», яке на сучасну українську перекладається як «заслужений», «шанований». Деякі лінгвісти перекладають це слово як «досконалий». У Середньовіччі ім’ям Євдоким часто називали дітей чоловічої статі, яких хрестили 13.08 або чоловіків, які йшли в монастир.

Жіночий аналог імені Євдоким — Євдокія. Це ім’я мовознавці тлумачать як «добра воля». Подібним за значенням з ім’ям Авдотья. Ім’я Євдоким включено в православний іменослів.

В Ортодоксальній церкві вшановується грецький святий Євдоким Кападокский. У католицькому іменослові ім’я Євдоким відсутнє, так що для Євдокима у цій статті наведено лише православні іменини.

Характер чоловіка, що носить ім’я Євдоким

Хлопчик, якому батьки дали ім’я Євдоким, відрізняється добродушністю і послухом. У Кіма дуже розвинене почуття ритму. Володар імені Євдоким з малих років проявляє музичні здібності. Коли Кім йде в школу, то його характер починає змінюватися — двох ледь стає імпульсивною. Але Кім все ще не починає сварку першим. Хлопчик з цим ім’ям любить спорт. Найбільше Євдокиму подобаються плавання і командні ігри.

Людина з іменем Євдоким може бути дуже впертим. Кім насилу визнає свою неправоту. Хоч він і не йде на конфлікт, першим миритися чоловік з цим ім’ям теж не стане. Кім відрізняється акуратністю і розраховує, що всі навколо будуть такими ж. Швидко припиняє спілкування з нечупарами. Кім любить все робити сам. Володар цього імені рідко просить інших про допомогу.

У дорослому житті носій імені Євдоким відрізняється прагматичністю і реалізмом. До інших людей Кім дуже вимогливий. Багато людей вважають Євдокима сухарем. Але в суспільстві дорогих серцю людей Кім дозволяє собі набагато більше. Євдоха веселиться і веселить інших. Природно, чоловік з цим ім’ям потрапляє у сферу уваги дівчат. Але їхні почуття до Еводокиму швидко згасають.

Євдоким рідко вибирає собі незвичайні спеціальності. Чоловік з цим ім’ям часто стає шофером, проектувальником або лікарем. Але Кім може і взяти церковний сан.

Євдоким може працювати в будь-якій галузі. У нього золоті руки. Володар цього імені легко лагодить меблі та техніку. Кім ставить собі завдання і планомірно її виконує. Євдоха — домосід. Він завжди намагається зміцнити стосунки в родині. У Євдокима розвинене почуття справедливості. Іноді може проявляти певний фанатизм.

У чоловіка, що носить ім’я Еводиким, іменини припадають на наступні дати: 13.08, 18.08 та 18.10.

Езотерика
Додати коментар