В’ячеслав: значення імені В’ячеслав. Доля і характеристика імені

Іменем В’ячеслав батьки називають хлопчиків у християнських сім’ях Росії, України і Білорусії.

У імені В’ячеслав слов’янські корені. Воно утворилося від злиття кореня «вяче», який лінгвісти тлумачать як «більше», і «слав», що означає «слава». В результаті на сучасну українську воно трактується як «більш славний». Є й інші варіанти імені В’ячеслав — Вечеслав і Вяцеслав. Також існують схожі за значенням імена у західних і південних слов’ян — Венцеслав і Вацлав.

Скорочено В’ячеслава називають Славою. Але так називають багатьох чоловіків, чиє ім’я закінчується на «-слав», наприклад: Борислав, Радослав, Ярослав, Милослав, Мстислав, Святослав, Броніслав, Станіслав, Владислав та ін. Серед жінок Славами називають Ярославу, Милославу, Мирославу, Златославу, Владиславу та ін.

Особу власника імені В’ячеслав

В’ячеславу не чуже честолюбство. Слава постійно прагне стати головним і завжди готовий вступити в конфлікт з тими, хто заперечує його право на лідерство. Але іноді проблеми В’ячеслава примушують носія цього імені припинити боротьбу. Тоді В’ячеслав визнає поразку і більше не прагне вступати в сутичку з цим супротивником. Якщо таке трапляється, то у В’ячеслава може початися депресія. Пройде багато часу, перш ніж В’ячеславу вдасться повірити у власні сили і почати досягати нову мету.

Чоловік з ім’ям В’ячеслав здатний ладити з тими, хто його оточує. Слава засмучується, коли хтось із близьких нещасний. У тому випадку, коли В’ячеслав припиняє спілкування з ким-небудь, з ним практично неможливо помиритися. Зроблене В’ячеславу зло ніколи не піде з його пам’яті. Втім, мстити Слава все одно не буде. Як правило, В’ячеслав просто розриває відносини з нашкодившою людиною і ніколи не піде на контакт знову.

Носій імені В’ячеслав погано знаходить спільну мову з підлеглими хоч і прагне до влади, бо не розуміє, що головний повинен бути ще кращим. При цьому для В’ячеслава характерні уважність і любов до роботи. Слава не з тих людей, які намагаються робити кілька справ одночасно, вважаючи за краще добре зробити одне. Це відноситься і до тих випадків, коли В’ячеславу потрібно надовго перервати роботу над проектом.

Людина, якій батьки дали ім’я В’ячеслав не проти працювати під час відпочинку, але тільки якщо це не якийсь важкий або відповідальна праця. Слава любить торжество справедливості, але домагатися її для когось іншого В’ячеслав не буде. Швидше, Слава просто буде стояти осторонь і чекати розв’язки. А людина, що відстоює справедливість, отримає від В’ячеслава посильну моральну підтримку.

Коли чоловік з ім’ям В’ячеслав одружується, то вдома Слава веде себе дуже спокійно. Але якщо дружина дозволить В’ячеславу бути лідером, то він буде будувати сім’ю на засадах справедливості. Через деякий час після весілля жінка виявить, що живе не з тим В’ячеславом, за якого виходила заміж. Слава любить грати з дітьми, може довгий час проводити з ними за черговий настільною грою. Але на вулиці з дітьми буде гуляти дружина В’ячеслава.

Іменини випадають у В’ячеслава на наступні дати: 7.03, 17.03, 11.10

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар