Вільгельм: значення імені Вільгельм. Доля і характеристика імені

Іменем Вільгельм найчастіше батьки називають хлопчиків в католицьких родинах.

Ім’я Вільгельм виникло в середовищі німецьких племен. Воно вийшло шляхом складання двох слів з старонімецької мови — “willio” (воля, рішучість) “helm” (шолом, каска). Отже, ім’я Вільгельм потрібно інтерпретувати як «рішучий захисник», Але можна трактувати і як «вольовий» або «сильний духом». Аналогом імені Вільгельм служить скандинавське ім’я Вільям.

В Європі дуже поширені різні варіанти імені Вільгельм. Наприклад, У Скандинавії є Вільхельм, в Англії — Вільям, у Франції — Гійом, Іспанії — Гільєрмо та ін В якості зменшувально-ласкавої форми імені Вільгельм використовується Уіл, Віллі, Білл, Гігі і т. п.

Дитинство володаря імені Вільгельм

Хлопчик, якому батьки дали ім’я Вільгельм, буде дуже чуттєвим і експресивним. Увагу інших людей йому потрібно як повітря. Вільгельм потребує того, щоб його любили і позитивно реагували на його поведінку. Дитина хоче, щоб його любили більше, ніж кого-небудь. З часом, його натура стане ще складніше. Якщо Вільгельм святкує день народження взимку, то буде відрізнятися сміливістю і щирістю. Інші люди будуть позитивно реагувати на його вибуховий характер. Хлопчика легко образити, але зла він не пам’ятає.

Людина на ім’я Вільгельм, народжений влітку, частіше йде на компроміси. А якщо він народився восени, то отримує риси характеру, які призводять до успіху. Вільгельм чемний з жінками, але не дає загнати себе «під каблук».

Доросле життя людини на ім’я Вільгельм

Вільгельма починає мучити ностальгія, якщо він давно не був удома. З-за цього не вибирає спеціальність, яка пов’язана з безліччю поїздок. Найкраще Вільгельму підійдуть робочі спеціальності. Крім цього чоловік швидко вчиться керувати колективом. На Вільгельма можна покластися. Він ніколи не обдурить і завжди викличеться виконувати складний проект. Ця людина бачить людей наскрізь.

Коли носій імені Вільгельм одружується, то стає гідним чоловіком. «Літній» Вільгельм зазвичай одружується двічі, так як першу весілля випрошує кохана. «Осінній» Вільгельм менш поспішен. Він ретельно вибирає ту, з ким проживе залишок днів. У нього розлучення бувають рідко. А Вільгельм, народжений взимку, дуже довго шукає ідеальну дружину. Але навіть знайшовши її, не утримується від невеликої інтрижки, яку з якоїсь причини не вважає зрадою.

Вільгельм щиро любить свою дружину і дітей. Він дбає, щоб у них була хороша професія. Вільгельм сприймає свій будинок як спокійну і захищену гавань, куди він може повернутися після стомлюючої роботи на благо сім’ї. Такий чоловік часто захоплюється настільними іграми, збиральництвом або хенд-мейдом.

Чоловік, якого батьки назвали Вільгельмом, відрізняється комунікабельністю і гостинністю. У нього багато «друзів на вечір».Якщо носій імені Вільгельм народився навесні, то може бути трохи сором’язливий з сторонніми. Але це лише його обережність по відношенню до незнайомих людей. Вільгельм, народжений взимку, не кине друга в скрутному становищі. Може бути вибуховим характером, який ніколи не дізнаються ті, хто йому доріг. Найчастіше Вільгельм — позитивний і чуйна людина, який здатний увійти в чуже становище.

Езотерика
Додати коментар