Тимур: значення імені Тимур. Доля і характеристика імені

Скорочення імені Тимур — Тім, Тіма, Тимурка, Мур.

Інші словоформи імені Тимур —Теймураз, Темір, Тимер, Таймураз, Демір, Тимирхан, Теймур, Мінтімер, Тимерхан, Тимир, Темур.

Коріння імені Тимур: у татар і осетин подібним ім’ям здавна називають багатьох хлопчиків.

Тимур — «залізо» (монгол. яз.). Передбачувана варіація імені Тимур — Дамір (Демір або Тимер). На цей факт вказує наявність жіночого татарського імені Даміра («міцна», «залізна»). Крім того, Тимур — ім’я, яке отримав Тамерлан (у нього їх було кілька).

В Осетії ім’я Тимур найчастіше вимовляють як Таймураз — «залізний осетин» або «залізний алан». А в татар ім’я Тимер входить в інші чоловічі імена. Так, Тимерхан — це «надійний повелитель» «могутній повелитель», «залізний хан», ім’я Мінтімер — «міцний, немов залізо», «я з заліза», Бектемур — «міцний господар», «залізний господар», а ім’я Астемир — «характер з заліза».

Вплив імені на характер і долю

Будучи дитиною, Тимур вже відрізняється сильним характером, незалежністю, вмінням ставити цілі і досягати бажаного. Тимур по-хорошому обережний, передбачливий і мислить логічно. З-за таких якостей характеру йому непросто спілкуватися з оточуючими і заводити друзів. Ненавидить, коли його починають зіставляти з іншою людиною, і не визнає авторитетів.

Володар імені Тимур всебічно обдарована. Дитиною він справляє враження замкнутого і беземоційного хлопчика. Але при цьому його душу можуть переповнювати пристрасті і почуття. Всю внутрішню енергію Тимур використовує практично, реалізуючи власні амбіції. Він сприйнятливий до негативу і миттєво відчуває, коли обстановка змінюється в гіршу сторону. При цьому відразу ж починає відчувати дискомфорт, але виду не подасть.

При виникненні будь-яких труднощів Тіма не сподівається ні на чию допомогу і сам вирішує всі проблеми. При цьому Тимур — мрійник і найохочіше «втік» б у світ своїх мрій. Але життєві реалії постійно «спускають» його з небес на землю.

Темур — людина шляхетної душі, терпимий до недоліків інших. Прекрасний сім’янин і господар, приємний в спілкуванні і не жадібний. Тимир гостинний і завжди готовий підтримати своїх друзів у важку хвилину. Це невгамовна натура, яку переповнює жага діяльності. Хоча іноді на Теймураза нападе задума, тоді він замикається в собі, працює неквапливо, але старанно.

Тимур не терпить обмежень — це волелюбна особистість. Обожнює бувати в нових місцях і країнах, схильний до авантюр. Захоплюється фентезійної і детективною літературою. Йому до вподоби рутина, тому Тимур завжди намагається урізноманітнити життя і враження.

У нього є романтична жилка, він звертає увагу на внутрішні переживання. Тимур терпіти не може, коли їм намагаються маніпулювати на рівні почуттів або емоцій. Це ревнивий чоловік, з яскраво вираженим почуттям власника.

Фізичні навантаження надзвичайно важливі для Тимура, тому він охоче займається спортом, багато подорожує. Книголюб. Чоловікам з ім’ям Мур подобається возитися з дітьми, оскільки вони добрі і врівноважені люди, а поїздки на природу доставляють їм глибоку радість. Працьовитість у Тимура в крові, і в обраній сфері він досягає відомих висот. Він може стати хорошим військовим, режисером, тренером, лікарем, програмістом або художником — природні здібності та допитливість дають йому вибирати будь-яку професію.

Свята імені у Тимура немає.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар