Тигран: значення імені. Доля і характеристика імені Тигран

Інші форми імені Тигран – Дигран.

Витоки імені Тигран

У імені вірменські коріння.

Ім’я Тигран – різновид перської імені. У перекладі вона звучить як «має силу тигра» або «тигр». У греків інший переклад – «запальний». Не виключено, що Тигран – модифікація імені Тигрий, зустрічається в православних церковних літописах. У Вірменії це було царське ім’я. У вірменському фольклорі (епос «Випасанк») є згадка про легендарного героя Тигране. Варіація імені – Дигран. Жіночий аналог – Тигрануі.

Вплив імені на характер і долю

Ще малюком Тигран відрізняється живим і допитливим розумом. Він любить запитувати про все, причому робить це дуже забавно. Оточуючі не перестають дивуватися його міркуванням. Дорослішаючи, Тигран набуває стриманість в промовах, але його вчинки все також емоційні й пристрасні. Це екстраверт, обожнює пізнавати все нове: його цікавлять тисячі речей, він допитливий і активний. Тигран – творець по натурі. Йому подобається перетворювати світ навколо себе, роблячи його красивим, одухотвореним і справедливим. У характері Тиграна є приховані міць і сила навпіл з ніжністю – цим він нагадує тигра. Але не варто занадто довго випробовувати терпіння чоловіка з ім’ям Тигран – «тигрове» натура може проявитися і з хижого боку.

Тигран, народжений літнім місяцем, любить займатися самоаналізом. Він потайливий і досить відлюдьком. Його поведінка непередбачувана і може поставити опонента в глухий кут. Разом з тим, носить ім’я Тигран поважає інших і прекрасно вихований. Не довіряє незнайомим. Останнє може зіграти проти нього, оскільки так Тигран втрачає чимало хороших можливостей.

Тигран володіє безліччю талантів і може реалізуватися в будь-якій з обраних спеціальностей. Професію він підшукує виходячи з власних уподобань і працює зі 100%-й віддачею. З чоловіків з ім’ям Тигран виходять висококваліфіковані лікарі, архітектори, ювеліри, а також прекрасні спортсмени. Нерідко Тигран має власний успішний бізнес. Крім того, Тигран часто стає відмінним перукарем-стилістом, реставратором або водієм.

Одружившись в перший раз, Тигран, швидше за все, розлучиться. Другий шлюб більш міцний, але конфліктів і в нього буде чимало. Володарі цього імені обожнюють свою матір і часто схожі на неї характером. Дружину Тигран вибирає, також орієнтуючись на схожість зі своєю матір’ю. Йому більше підходить домогосподарка, ніж кар’єристка: домашню роботу він вважає виключно жіночою прерогативою. Натомість Тигран повністю забезпечує сім’ю фінансово і оберігає її від всяких життєвих проблем.

Тигран дуже розумний, що допомагає йому успішно вирішувати будь-які питання. У нього чимало друзів, оскільки він завжди прийде на допомогу і зробить це дуже делікатно. Людина по імені Тигран живе в повну силу, у нього широка натура. Може миттєво розлютитися, але швидко приходить в себе і згладжує виникло напруження. У багатьох Дигранов пристрасть до стрибків і азартних ігор.

Тигран день ангела не святкує.

Езотерика
Додати коментар