Сонник воші наснилися. До чого сниться вошей у сні бачити.

сонник воші

Сни про вошей пророкують прибуток. Вам підвищать зарплату, випишуть премію, віддячать грошима за надану допомогу або вдасться почати заробляти собі на життя своїми талантами і здібностями. Раціональне поводження з отриманими засобами стане гарною підмогою для майбутніх починань.

Не втрачайте можливість поповнити свій гаманець. Доля наступного разу може виявитися не настільки щедрою до вас.

Кому приснився сон

Жінці такий сюжет символізує недовіру до чоловіка. Вам здається, що причиною його затримок на роботі, частих відряджень і вечірніх телефонних розмов є коханка. Підтвердити або спростувати свої домисли ви зможете в ході відвертої розмови.

Якщо ви домогосподарка, сни про вошей вказують прагнення реалізувати себе на професійному або діловому терені. Ви мрієте вийти на роботу, відкрити картинну галерею або взяти участь в танцювальному конкурсі. Відкинувши сумніви, ви досягнете бажаного.

Де були воші

Воші в голові найчастіше сняться до сприятливих змін. Вони проникнуть у ваше життя під виглядом несподіваного прибутку, перспективного призначення, виправдувального судового вироку, вдалих покупок, спадщини від багатого родича або цінних документів. Підвищення рівня добробуту змусить вас задуматися про переїзд в більш просторе житло або створення сім’ї.

Якщо такий сон сниться перед далекою дорогою, вас підстерігає небезпека. Ймовірна аварія, поломка машини, зустріч з незнайомцями, які спробують пограбувати вас або вбити. Відстрочивши дату поїздки, ви вбережете себе від великих неприємностей.

Людям, які переносять хворобу на ногах, дане сновидіння пророкує погіршення самопочуття. Через різке загострення симптомів, яким ви не надавали значення, доведеться звертатися в лікарню. Своєчасна діагностика і дотримання рекомендацій лікаря швидко поставлять вас на ноги.

Сюжет, де були присутні воші в голові в іншої людини, має кілька тлумачень. Чоловік, що приснився вам був знаком — йому варто готуватися до випробувань. Ймовірні проблеми на роботі, конфлікти, злодійство або хвороба, з вини яких йому доведеться розпрощатися зі своїми планами. Не виключено, що саме до вас він звернеться за допомогою в критичний момент.

Наснилися воші на голові у незнайомця – доля піднесе вам приємний сюрприз. Найімовірніше ви зустрінете людину, яка стане вашим однодумцем або покровителем. Завдяки його світлій голові або авторитетному становищу в суспільстві ви реалізуєте свої ідеї і позбудетеся від ворогів.

Багато вошей в голові — до домашніх турбот, рутинних доручень або грошей.

Привиділися воші в волоссі — незабаром поповните свій гаманець. Вірогідне повернення старого боргу, отримання премії, продаж цінної речі або поява добре оплачуваного підробітку. Отриманий прибуток стане результатом вашої працьовитості, наполегливості та креативності.

Легковажних людей даний сон попереджає про нетривале нездужання. Після виходу на вулицю без головного убору, засмаги без сонцезахисних засобів або коктейлю з льодом у вас проявляться ознаки застуди. Прийом противірусних препаратів і вітамінів швидко позбавить від нежиті і підвищеної температури.

Воші в чужому волоссі радять скоротити спілкування з людиною, що приснилася. Він намагається підпорядкувати вас собі, будує підступи або висмоктує з вас життєву енергію. Нехтування цією рекомендацією приверне у ваше життя неприємності і хвороби.

Примерещилися воші у вухах — наяву почуєте інформацію, яка посприяє вашому збагаченню. Найімовірніше ви дізнаєтеся про набір персоналу в престижну корпорацію, познайомитеся з корисною людиною або знайдете ідеальний варіант для капіталовкладень. Приведення своїх намірів в дію обернеться високооплачуваною посадою або появою виконавчого підлеглого.

Воші на тілі пророкують безтурботне існування. Ви завершите старі проекти, звільнитеся від проблем, помиріться з давніми кривдниками і почнете прислухатися до своїх близьких. Гармонія у всіх сферах життя дасть вихід творчим і професійним амбіціям.

Конфліктним людям такий сюжет вказує на їх несправедливе ставлення до оточуючих. Ваші закиди, обурення і скандали позбавляють їх життєвих сил і впевненості в собі.

Воші на подушці – до примирення з членом сім’ї.

Воші на одязі – до початку хвороби.

Привиділися воші на іншій людині — вам посміхнеться удача. Вірогідний виграш великої суми грошей, участь в прибутковому починанні, знайомство з неординарною особистістю або вирішення складної проблеми, які дадуть відчуття внутрішньої незалежності. Позитивне мислення, впевненість в собі і посмішка стануть кращим магнітом для перспективних можливостей.

Розгледіли в людині, що приснилася родича або друга – зіграєте не останню роль в його професійному, особистісному становленні або боротьбі з недугою. З високою ймовірністю він попросить вашої допомоги в працевлаштуванні, поділиться своїми любовними переживаннями або поцікавиться вашою думкою на ситуацію, в якій він опиниться.

Воші у дитини обіцяють хвилювання з приводу його самопочуття. Ви запідозрите, що дитина захворіла, і вживете заходів для його лікування. Найімовірніше замість поїздки в гості вам доведеться оформити лікарняний лист, що возити сина або дочку на лікарняні процедури.

Воші в волоссі у дитини вказують на необхідність стримати турботу про своє чадо. В даний момент ви підмінили це поняття тотальним контролем, який заважає йому набратися досвіду для подальшого дорослого життя. Не обмежуйте самостійність своєї дочки або сина. Якщо вони перестануть відчувати себе особистістю, то не зможуть приймати відповідальні рішення і знаходити спільну мову з однолітками.

Воші у дочки — вона переживає через проблеми з однолітками.

Воші на небіжчику – нечесно здобутий прибуток принесе клопоти.

Воші у кішки – будете покривати збитки за власний рахунок.

Воші на собаці — посваритеся з кращим другом.

Якого кольору були воші

Білі воші у снах дають зелене світло всім вашим починанням. Ви станете організованіше, мудріше і послідовніше, завдяки чому зведете до мінімуму ризики і успішно завершите розпочате. Використовуйте найближчим часом для фінансових угод, вирішення юридичних питань, покупки майна або пошуку роботи.

Іноді даний сюжет служить нагадуванням про розмову, який ви неодноразово відкладали в силу своєї нерішучості. Ви боїтеся зізнатися начальнику в вчиненій помилці, повідомити ділового партнера про відхід з бізнесу, попросити у колишнього чоловіка дозвіл на виїзд для дитини або розповісти батькам про вагітність. Чим пізніше ви це зробите, тим менше шансів, що ваші ідеї підтримають.

Наснилися чорні воші — наяву доведеться гарненько попітніти. Найімовірніше на роботі на вас звалиться відразу кілька невідкладних проблем, які допоможуть розкрити свій потенціал і самоствердитися в колективі. Їх благополучне вирішення виллється в грошову винагороду від начальника або укладення прибуткового контракту.

Червоні воші – до невдач на романтичному фронті.

Білизняні воші обіцяють успіх і благополуччя. Ви вдало здасте іспит, приємно здивуєте начальника, знайдете прибутковий підробіток або отримаєте старий борг. Відсутність труднощів у справах і фінансах відкриє дорогу до небувалих висот.

Людям з недобрими помислами такий сюжет обіцяє провал їх підступних планів. Вас зловлять на хабарництві, змусять відповісти за злодійство, запідозрять у зраді друзі або друга половинка. За свої злодіяння доведеться відповісти не тільки за законом, але і по совісті.

Сновидіння, в якому привиділися лобкові воші, має насторожити. Після нього ви ризикуєте серйозно захворіти, зганьбитися в громадському місці, взятися за збиткову справу або посваритися з обранцем. Дбайливе ставлення до свого організму і вміння прислухатися до партнера приведуть вас в безтурботне майбутнє.

Бачення про великі воші має позитивне трактування. Воно обіцяє величезну удачу в матеріальних питаннях. Ймовірна цінна знахідка, укладення вигідного контракту, солідний прибуток від торгівлі або придбання дорогої речі за прийнятною ціною.

Іноді таке сновидіння пророкує реалізацію потаємної мрії. Можливості для цього вам будуть підкидати люди, яких ви незабаром зустрінете на своєму шляху. Ймовірно подорож в екзотичну країну після працевлаштування в тур-агентство або запрошення на вечірку від нового знайомого, де ви знайдете свою долю.

Дрібні воші зазвичай сняться людям, стурбованим вирішенням грошових проблем. Заради гідного рівня життя ви дисципліновано підходите до основної роботи, беретеся за підробітки і будуєте плани про відкриття особової справи. Ваша самовідданість, працьовитість і активність незабаром принесе щедрі плоди.

Живі воші обіцяють поправку матеріального становища. Її джерелом може виступити як ваше основне місце роботи, так і близькі родичі. Вірогідний переклад на посаду з високим окладом, премія За заслуги перед роботодавцем або цінний подарунок від другої половинки.

Мертві воші – до нужди і розчарувань.

Що ви робили з вошами

Тиснути вошей — сюжет з декількома значеннями. Тиснули вошей на своїй голові – майбутнє заграє новими фарбами. Вірогідний вихід їх скрутного становища, зміна роду діяльності, переїзд в іншу країну або отримання радісної новини. Те, що відбувається поверне душевний спокій і допоможе попрощатися з сумними спогадами.

Тиснути вошей на іншу людину — обтяжите себе його проблемами. Найімовірніше ви запропонуєте одному пожити в своїй квартирі, будете виплачувати кредит родича або спробуєте помирити супутника життя з бізнес-партнером. Через відсутність подяки в вашу сторону або провалу своєї затії ви розчаруєтеся.

Тиснути вошей у дитини — вибрані методи виховання скоро обернуться проти вас.

Ловити вошей — обставини підкинуть гідний варіант для підробітку. Ви несподівано продасте Саморобний сувенір, заробите на рекламі чужого бізнесу або вперше спечете торт на замовлення. Чим більшої величини були воші, тим солідніше буде ваш дохід.

Ловити вошей у дитини — до чергової спроби захистити його від реалій навколишнього світу.

Повна голова вошей часто сниться улюбленцям долі. Ви в цьому переконаєтеся після несподіваного запрошення на вакантну посаду, отримання багатої спадщини, перемоги на змаганнях або знайомства з заможним чоловіком. Правильне використання свого шансу закладе фундамент запаморочливої кар’єри, особистої справи або вдалого заміжжя.

Вичісувати вошей уві сні — встанете на шлях внутрішніх змін. Ви станете добрішими, терпиміше, спокійніше, що сприятливо позначиться на взаєминах з оточуючими. Не виключено, що завершальним етапом вашого перетворення стане підвищення самооцінки і викорінення шкідливої звички.

Вбивати вошей – до приємної несподіванки від близької людини. З високою ймовірністю батьки відправлять вас на відпочинок, друзі знайдуть загублену вами річ або обранець запросить на романтичну вечерю. Ваш захват стане головною вдячністю за їх старання.

Тим людям, у яких є тяжкохворі родичі, належить дізнатися про їх смерть. Дайте волю емоціям, щоб горе не душило вас зсередини.

Шукати вошей — легко зароблені гроші довго не затримаються у вашій кишені.

Знайти вошей на голові — знайдете достаток.

Інші значення сну про воші

Воші і гниди обіцяють приємні звістки. Вони принесуть вам полегшення, надію на реалізацію планів і нові перспективи. Вам пробачать борг, дадуть відповідь взаємністю на проявлену симпатію або запропонують хорошу посаду.

Іноді такий сюжет говорить про те, що біля вас сховався заздрісник. Ця людина болісно сприймає ваші успіхи і жадає ваших поразок. Обчислити його допоможе спостережливість і хитрість.

Сни про вошей і блох звертають вашу увагу на людей з найближчого оточення. Хтось із них своєю нав’язливістю, песимізмом або педантичністю викликає у вас почуття роздратованості або відрази. Розрив відносин з цією людиною позбавить вас від негативних емоцій.

Багато вошей символізують проблеми, клопоти і негаразди, яким вам належить присвятити найближче майбутнє. Їх джерелом виявляться нові робочі обов’язки, приїзд гостей, ремонт квартири, звільнення досвідченого підлеглого або хвороба другої половинки. Правильний розпорядок дня і вміння домовлятися з людьми дозволять уникнути авралу на роботі і знайти Близькому хорошого лікаря.

Езотерика
Додати коментар