Сонник страйк наснилася. До чого сниться страйк у сні бачити.

До чого страйки сняться, сонник Лонго

Стати уві сні учасником страйку, висловлювати таким способом свою незгоду з чим-небудь – попередження про те, що наяву ви постраждаєте через власну принциповість і непоступливість. Іноді набагато кращим способом домогтися свого є дипломатичність, мистецтво витончено кокетувати (для жінки) або говорити невинні компліменти (для чоловіка), і навіть маленька брехня і прикрашання в потрібний момент можуть піти на користь.

Також сон про участь у страйку може вказувати на надлишок потенційної життєвої енергії сновидіння, яку він витрачає не позитивно.

Якщо на страйк у сні ви дивилися збоку, не беручи в ній участі і не співчуваючи, то в реальності вам слід утриматися від надмірної цікавості і від спроб втручатися в чужі справи.

Розганяти учасників страйку – такий сон говорить, що ви пригнічуєте чиюсь волю, хто поруч страждає від цього.

До чого страйк сниться – езотеричний сонник

Страйк сниться до заходу, який проходитиме під вашим керівництвом або під вашу особисту відповідальність. Вам можуть доручити діяльність, пов’язану з великим колективом.

До чого сняться страйки – сучасний сонник

Якщо уві сні ви самі були організатором страйку – буде розмова, який викличе здивування, суперечливі почуття.

Стали випадковим глядачем чиєюсь страйку – такий сон свідчить про вашу невлаштованості в справах, невизначеності в якійсь сфері життя.

Бути в сні на страйк, але відчувати незгоду з вимогами учасників – вказівка на те, що ваші дії наяву з якоїсь причини йдуть в розріз з вашими інтересами. Необхідно встановити рівновагу в цьому питанні.

Езотерика
Додати коментар