Сонник демонстрація, мітинг приснився. До чого сниться демонстрацію у сні бачити.

До чого демонстрація, мітинг сняться, сонник Лонго

Сновидіння про участь у демонстрації вказує сплячому на його звичку бунтувати “під прикриттям”. Він ніколи не зважиться на поодинокий бунт, а буде висловлювати своє невдоволення, використовуючи інших, більш експансивних у вираженні своїх почуттів людей. Когось “накрутити”, викликати чиєсь невдоволення, і тим самим висловити свою думку чужими вустами – його життєве кредо.

Якщо демонстрація була побачена вами уві сні з боку, то ви начебто як і в загальній масі, але трохи в стороні. Йти в повну ізоляцію вам не хочеться, та й не вигідно, а от продемонструвати власну індивідуальність – саме те! І все б нічого, тільки нічим видатним ви поки як раз похвалитися не можете.

Сон, у якому ви спочатку берете участь у мітингу, а потім вам це набридає, і ви йдіть, не дочекавшись закінчення, говорить про вашу невгамовної жаги до нових відчуттів. Ви дуже енергійні, легко освоюєте нові навички, але не домагаєтеся успіху із-за того, що з відходом натхнення йде і працездатність.

До чого сняться мітинг чи демонстрація – сучасний сонник

Бачити мітинг чи демонстрацію збоку, не беручи в них участі – такий сон відображає несміливість вашої натури. Ви не можете без зусиль над собою озвучити мучаючу вас проблему, не кажучи вже про те, щоб висловити наяву власну точку зору. Навчіться сприймати себе адекватно.

Бути в сні активним учасником акції масового протесту – до нездійсненних проектів.

Якщо ви залізли на трибуну і виступали, а народ слухав вас – затієте авантюру і можете досягти успіху в ній.

Розігнані демонстрація або мітинг сняться до втрати ділової репутації.

Сон, у якому ви займаєтеся організацією мітингу чи демонстрації, говорить про ваше прагнення до домінування, влади. На жаль, властивості вашого характеру несумісні з цим прагненням.

Езотерика
Додати коментар