Сонник шкарпетки наснилися. До чого сниться шкарпетки у сні бачити.

сонник шкарпетки

Сон про шкарпетки обіцяє дорогу. Ви покинете рідний дім заради вирішення ділових питань, зустрічі з родичами, підтримки зв’язку з друзями або отримання свіжих вражень. Відрядження або подорож в іншу країну пройде вдаліше, ніж ви вважали.

Не лякайтеся, якщо обставини змусять вас збирати валізи. По поверненню додому вони будуть сповнені сувенірами, а ваша душа — барвистими спогадами.

Якого кольору були шкарпетки

Білі шкарпетки уві сні символізують щирість, непорочність і безкорисливість. Ці якості допоможуть вам завоювати нових друзів, очистити свою репутацію або проявляться в людині, який викликав недовіру. Дотримуйтесь покликом свого серця, щоб щастя увійшло в ваш будинок.

Червоні шкарпетки обіцяють можливість відпочити. Ви отримаєте запрошення в гості, поєднаєте відрядження з захоплюючою екскурсією, підете в подорож або проведете вихідні на природі. Зміна обстановки піде на користь вашій нервовій системі.

Інше значення сну натякає на неординарний вчинок. Ви зробите його на очах великої кількості людей, здивуванню яких не буде меж. Якщо перегнете палицю, їх захват зміниться на осуд.

Чорні шкарпетки попереджають про професійні невдачі. Вони проявляться з вини вашої безпечності, неуважності і неуважності. Скрупульозне ведення робочої документації, Детальний аналіз вхідної інформації та відвідування всіх важливих заходів, куди вас будуть запрошувати, позбавить від необхідності виправдовуватися і червоніти перед начальством.

Рожеві шкарпетки — вийдете за рамки дозволеного.

Кольорові шкарпетки — до благої звістки.

Жовті шкарпетки — втратите інтерес до недавнього починанню.

Зелені шкарпетки — переконайтеся в правдивості отриманих відомостей.

Як виглядали шкарпетки зі сну

Сон про жіночі шкарпетки попереджає про появу суперниці. Вона буде мітити на вашу посаду або намагатися розлучити вас з нинішнім обранцем. Ви переможете її лише в тому випадку, якщо почнете діяти її методами.

Чоловічі шкарпетки пророкують вдалий збіг обставин. Воно дозволить взяти участь у вигідному проекті або відпочити від побутової рутини. Вигідна пропозиція від керівництва або Запрошення в гості ще раз доведе, що вас цінують і люблять.

Сон про діряві шкарпетки служить попередженням. Вірогідні професійні невдачі, погіршення самопочуття, конфлікти з родичами або фінансові труднощі, які зіпсують вам настрій. Тривале перебування в пригніченому стані ризикуєте перерости в депресію.

Сюжет про нові шкарпетки обіцяє сприятливі зміни. Вони ознаменуються бажаним працевлаштуванням, просуванням службовими сходами, перспективним знайомством, великим придбанням або відвертою розмовою з другою половинкою. Переїзд, висока посада або народження малюка змусить забути про неприємності, з якими ви недавно зіткнулися.

Брудні шкарпетки часто сняться людям, яким не вистачає впевненості в собі. Ви не цінуєте свої достоїнства, сумніваєтеся в своїх силах і ставите під сумнів будь-які ідеї, які народжуються У вашій голові. Повіривши в себе, ви уникнете численних невдач і викличете повагу у оточуючих.

Іноді таке бачення застерігає від конфліктів. Вони будуть виникати на рівному місці, позбавляючи вас життєвої енергії і гарного настрою. Поступливість і терпимість віддалять вас від сварок з членами сім’ї або роботодавцем.

Вовняні шкарпетки зі сну радять почекати з рішучими діями. Грунт для них ще не готова, що може обернутися болючим провалом. Лише після того, як ви складете детальний план дій і зберетеся з силами, ваші зусилля увінчаються успіхом.

В’язані шкарпетки зі сну символізують ваш вольовий характер. Завдяки йому для вас не існує неможливого. Подальший розвиток сильних сторін своєї особистості і копітка робота над недоліками забезпечить процвітання у всіх сферах життя.

Інший сенс сну готує вас до монотонної праці. Вам належить працювати з великим масивом числової інформації, виконати ряд однотипних доручень від начальника або проаналізувати результати чужих старань. Якщо сконцентруєтеся на першорядних завданнях, виконайте їх швидше, ніж розраховували.

Бачення про дитячі шкарпетки розвіє тугу і самотність. Найближчим часом ви знайдете нових друзів, відновите старі соціальні зв’язки, зав’яжете пристрасний роман або переживете приємні миті з коханою людиною. Коли поруч з’являться люди, заради яких захочеться життя, минулі переживання втратять свою силу.

Різні шкарпетки сняться до розширення кола знайомств. Поруч з вами з’являться однодумці, які будуть розуміти вас з півслова і вгадувати ваші бажання. Шанобливе звернення до нових знайомих дозволить зав’язати багаторічну дружбу.

Різні шкарпетки на ногах – до пристрасного побачення.

Наснилися порвані шкарпетки — ваш тріумф буде нетривалим. Через свою самовпевненість і метушливість ви ризикуєте прийняти перші досягнення за абсолютну перемогу і послабити старання. Якщо це станеться, недоброзичливці зуміють вас здолати.

Рвані шкарпетки на ногах – будете скандалити з супутником життя.

Мокрі шкарпетки обіцяють загрози для вашого авторитету. Ви ризикуєте взяти участь у фінансових махінаціях, вчинити злочин, образити слабкого, потрапити в полон шкідливої звички або винести свої помилки на загальний огляд. Думаючи про наслідки своїх вчинків, ви захистите себе від осуду оточуючих.

Чужі шкарпетки — до весілля.

Смердючі шкарпетки — засмутите близьких людей.

Теплі шкарпетки — до гармонії і достатку в родині.

Що ви робили у сні

Тлумачення сну, в якому довелося прати шкарпетки, залежить від статі сплячого. Жінці подібне бачення обіцяє щасливий шлюб або розрив відносин з людиною, який заподіяв вам багато зла. Коли в особистому житті настане порядок, ви переосмислити своє місце в світі.

Одягати шкарпетки уві сні — до грошей. Їх принесе несподіване працевлаштування, прибутковий робочий проект, Виконання чужого прохання або щедрість родича. Отримані кошти наблизять вас до бажаної покупки або початку подорожі.

Іноді подібне бачення пророкує бурхливий роман. Ви запалюєте пристрастю до нового знайомого, який оточить вас турботою і увагою. Разом ви переживете щасливі миті, спогади про які будуть супроводжувати вас залишок життя.

Одягати чужі шкарпетки – до з’ясування стосунків. Причиною для нього послужить неповажне ставлення оточуючих, на яке ви втомитеся закривати очі. Коли ваше терпіння лопне, вибухне гучний скандал, який надовго обірве спілкування з батьками або підлеглими.

Сон, де довелося купувати шкарпетки, вказує на вашу сором’язливість, замкнутість і боягузливість. Через цих якостей налагодження особистого життя опиниться під питанням. Якщо почнете працювати над розвитком своєї привабливості і товариськості, від нових шанувальників не буде відбою.

Ходити в шкарпетках по вулиці — наяву ризикуєте постраждати через власну хвалькуватість або довірливість. У прагненні викликати заздрість у оточуючих або виговоритися ви відкриєте таємницю, яка дасть початок пліткам. Тримайте язик за зубами, якщо хочете найближчим часом влаштуватися на роботу або зіграти весілля.

Сюжет, в якому довелося шукати шкарпетки, закликає до рішучості. Повільність і боязнь новизни призведе до втрати шансу, який ніколи не повториться. Прийнявши запрошення на конференцію або на свято, Ви побуваєте в іншому місті або країні.

В’язати шкарпетки уві сні — до погіршення матеріального становища. Воно почнеться з втрати джерела доходів, збиткового капіталовкладення, невиплаченого банківського кредиту, арешту на майно або конфлікту з впливовою людиною. Серйозність, відповідальність і далекоглядності не дозволять нажити неприємностей, розплачуватися за які доведеться вам і вашим дітям.

Знімати шкарпетки уві сні — до звільнення в реальності. Найімовірніше ви позбудетеся від згубної звички, розірвете зв’язок з неприємною людиною, очистите душу від гріхів, вибачте кривдників або розлучитеся з зрадившим вас другом або коханою людиною. Скинувши кайдани, ви почнете планувати нові звершення.

Іноді дане сновидіння відвідує людей, яким не вистачає спілкування наяву. Виною цьому міг стати тривалий від’їзд з дому, відсутність справжніх друзів, завантаженість на роботі або егоїзм близьких Вам людей. Вилийте душу щоденнику, якщо поруч немає тих, кому ви могли б довіритися.

Втратити шкарпетки уві сні – до ускладнень в здійсненні задуманого. Ними ризикують стати розбіжності з діловими партнерами, звільнення сумлінного підлеглого, непередбачена недуга, невідкладні побутові витрати або конфлікти з членами сім’ї. На тлі тривалої хвороби, великих придбань для будинку або сварки з супутником життя підписання важливого документа або поїздка відкладеться на невизначений термін.

Міряти шкарпетки— зможете відпочити на повну силу. Обставини складуться так, що ви відійдете від справ, змініть обстановку або знайдете цінного помічника, який візьме на себе ваші проблеми. Коротка відпустка  або приїзд близької родички заповнить запаси енергії і поверне вам бадьорість духу.

Вибирати шкарпетки — знайдете вигідного друга або щедрого коханця.

Знайти шкарпетки — підете на гучне застілля.

Дарувати шкарпетки — зробите добру справу.

Перебирати шкарпетки — до виконання монотонної роботи.

Вкрасти шкарпетки — позаздрите подрузі або колезі.

Продавати шкарпетки — до втрат або поневірянь.

Езотерика
Додати коментар