Сонник шапка наснилася. До чого сниться шапку у сні бачити.

Сон про шапку обіцяє зміни. Вони будуть супроводжуватися підвищенням соціального статусу, зміною сімейного стану, переорієнтацією життєвих інтересів або поверненням до минулих помилок. Нова посада, заміжжя або цікаве захоплення надихнуть вас на вчинки, якими ви здивуєте самих себе.

ЯКОГО КОЛЬОРУ БУЛА ШАПКА

Біла шапка, побачена уві сні, обіцяє виконання потаємних бажань. Завдяки вдалому збігу обставин ви здійсните те, що довгий час припадало пилом на полицях вашої пам’яті. Набуття бажаного стане стартом для нових звершень.

Інше значення сюжету обіцяє перемоги на особистому фронті. Ви познайомитеся з людиною, якій зможете довіритися і дозволити супроводжувати вас на життєвому шляху. Якщо ви вже перебуваєте в шлюбі, ймовірно поява малюка, який зміцнить подружні почуття.

Біла в’язана шапка – до позитивних зрушень в різних сферах життя.

Сюжет про червону шапку має романтичний підтекст. Ви зустрінете людину, до якого запалили пристрастю, або зблизитеся з другою половинкою. Любовна ідилія надихне на подвиги, які ви від себе не очікували.

Побачена уві сні чорна шапка стверджує, що ваше життя знаходиться в небезпеці. Є висока ймовірність нещасного випадку на дорозі, виробничої травми, затяжної хвороби або насильницьких дій з боку інших людей, які підірвуть ваше фізичне або психічне здоров’я. Слідуючи підказкам внутрішнього голосу, ви обійдете місце, яке приховує в собі загрозу.

Іноді таке бачення радить відкласти на потім прийняття важливих рішень. Через численні відволікаючі чинники ви упустите раціональне зерно, яке могло наштовхнути вас на правильні думки. Якщо повернетеся до питання зміни роботи або початку спільного життя з нинішнім обранцем декількома місяцями пізніше, відмовитеся від ідей, які є зараз.

Зелена шапка характеризує вас як самодостатню людину. Ви ставите перед собою реальні цілі і швидкими темпами рухаєтеся в бік їх здійснення. У метушні сірих буднів ви завжди знаходите приводи для радості і можливості для самореалізації.

Жовта шапка – до відмінного настрою.

Сіра шапка-обіцяє міцне здоров’я.

Синя шапка – до удачі і задоволення від того, що відбувається.

Рожева шапка-ризикуєте прийняти помилки за істину.

ЯК ВИГЛЯДАЛА ШАПКА УВІ СНІ

Сон про хутряну шапку вважається передвісником проблем і негараздів. Вони торкнуться ключові сфери Вашого життя і поламають далекосяжні плани. Якщо навчитеся рахуватися з близькими людьми, частина неприємностей вдасться запобігти.

Наснилася в’язана шапка-потрапите у вир подій, які дозволять прояснити погляд на багато речей. На тлі конфлікту на роботі, хвороби родича або смерті знайомого ви по-новому поглянете на тих, кому довіряли і до кого зверталися за порадою. Переоцінка їх ролі у Вашому житті буде супроводжуватися душевними терзаннями, які змусять розчаруватися в людях.

Іноді такий сон вказує на ваш егоїзм і зарозумілість. Ви не приховуєте байдужості до чужих проблем, чому постійно знаходите логічне виправдання. У момент, коли допомога знадобиться вам, оточуючі дадуть відповідь тим же.

Шапка на голові говорить про те, що подальші події будуть розгортатися наперекір вашим планам. Їх може зруйнувати тривала поїздка, спровокована роботою або проханням небайдужої людини.якщо шапка була красивою і чистою, ви отримаєте користь з обставин, що склалися.

Шапка-вушанка пророкує грошове везіння. Воно допоможе повернути старий борг, взяти участь у вигідному підприємстві, продати марну річ або придбати якісну обновку. Самостійність у прийнятті рішень не дасть вам оступитися в найвідповідальніший момент.

Норкова шапка характеризує вас як людину, яка не зупиняється на досягнутому. Завдяки властивій вам амбітності і лідерським задаткам ви жадаєте примножити ті досягнення, які заробили в минулому. Вірність своїм принципам допоможе досягти бажаного.

Наснилася Нова шапка – ви сповнені сил і творчих планів. Вас переповнює енергія, яка незабаром знайде відображення в нових підприємствах. Якщо розтратите свій потенціал на розваги, наступний вдалий шанс для сміливих ділових проектів прийде нескоро.

Згідно з іншим тлумаченням, Нова шапка пророкує гроші. Їх принесе несподівана подія, в якому ви зіграєте не останню роль. Допомога іншим людям обернеться солідною винагородою, яку можна буде витратити на особисті потреби.

Якщо приснилася брудна шапка, на вас навалиться безліч проблем. Найімовірніше ви потрапите в немилість до начальника, втратите цінного компаньйона, понесете втрати через непередбачені розтрати, опинитеся на лікарняному ліжку або отримаєте повістку до суду. Коли ваш емоційний стан прийде в норму, ви знайдете вихід з положення.

Дитяча шапка-підете під вінець або виправите помилки, які могли загасити вогонь сімейного вогнища.

Чоловіча шапка-досягнете бажаного, проте заради цього доведеться гарненько попітніти.

Зимова шапка – до лотерейного виграшу або грошової знахідки.

ЯКІ ДІЇ ЗДІЙСНЮВАЛИ УВІ СНІ

Купувати шапку в сновидінні – до набуття впливового покровителя. Їм виявиться людина з високим соціальним статусом, який забезпечить вам високу посаду або захист від конкурентів взамін на просування його інтересів. Не виключено, що з часом він спробує маніпулювати вами.

Іноді таке бачення сниться людям, які знаходяться в декількох кроках від депресії. Причиною її появи стануть тяжкі думки, які ви приховуєте від сторонніх вух. Коли зважитеся вилити їх одному або родичу, відчуєте полегшення.

Міряти шапку – до непростого вибору. Вам доведеться визначатися з місцем роботи, майбутньою професією, супутником життя або методом лікування важкої хвороби. Дотримання чужих порад в майбутньому може обернутися плачевним розчаруванням.

Згідно з іншим тлумаченням, ви не позбавлені заздрості до оточуючих. Ви болісно сприймаєте їх досягнення і прагнете бути схожими на тих, хто поруч. Подумайте не про блага, якими володіють ваші друзі і знайомі, а про те, якою ціною вони їм дісталися. Найімовірніше після цього мрії про високу посаду або дорогий квартирі відсунуться на задній план.

Міряти шапку перед дзеркалом-наяву на вас обрушаться неприємні клопоти.

Міряти шапки в магазині – до розширення кола знайомств.

Міряти в’язану шапку- пропустите можливість для самореалізації або задоволення своїх ділових інтересів.

Одягати шапку уві сні-до появи турбот, які порушать звичний хід вашого життя. Їх доставить начальника, далекі родичі або друзі, дії яких не співпадуть з вашими очікуваннями. Щоб повернутися в колишню колію, навчитеся відмовляти в скрутних проханнях і відстоювати свою точку зору.

Втратити шапку-до необхідності виправдовуватися за скоєне. Вас чекає емоційне пояснення з керівництвом, членами сім’ї або другою половинкою, які засумніваються у вашій дисциплінованості, порядності або відданості. Чим більше аргументів ви наведете, тим швидше вони вас почують.

Сюжет, де пощастило вибирати шапку, відображає конфлікт, який розгорівся всередині вас. Його спровокувала неоднозначна ситуація, в якій опинилися ви самі або небайдужа вам людина. Поки ви не вирішите суперечку зі своєю совістю, обставини залишаться на колишньому місці.

Інше значення сну обіцяє кар’єрний зліт.Нове призначення зажадає від вас повного занурення в робочі справи, яке нерідко буде йти наперекір вашим особистим бажанням. Наслідками перевтоми на роботі для чоловіків буде нетривала хвороба, а для жінок – конфлікти з коханою людиною.

Сон, де довелося в’язати шапку своїми руками, говорить про ваше бажання створити сім’ю. Ви усвідомлюєте, що шлюб – це не тільки союз двох люблячих сердець, а й постійна робота над собою, відповідальність за чуже життя і можливість продовження роду. Ініціативність і уважність не дадуть упустити людину, яка буде супроводжувати вас по життю і стане батьком ваших дітей.

Наснилося, що у вас вкрали шапку, – враження про деяких людей сильно зіпсується. Ви не зможете знайти виправдання їх вчинкам, через що виникне бажання викреслити їх зі свого життя. Розпрощавшись з лукавими друзями або підлими партнерами, Ви захистите себе від безлічі проблем, які могли проявитися в найближчому майбутньому.

Шукати шапку – до знайомства, що запам’ятається. Завдяки йому у Вашому житті з’явиться новий об’єкт пристрасті або споріднена душа. Миті, проведені поруч з палким коханцем або кращою подругою, будуть безцінними.

Знайти шапку-близькі витягнуть вас з неприємностей.

Продати шапку-добровільно позбавите себе можливості підзаробити.

Езотерика
Додати коментар