Сонник інцест приснився. До чого сниться інцест у сні бачити.

Інцест, сонник Лоффа

Побачений у сні інцест, навіть з вашою участю, не є приводом для паніки, бо далеко не завжди відображає відхилення в сексуальній психіці людини. Сон узагалі може не мати відношення до сексу. Насамперед, слід провести детальний аналіз приснившогося сюжету, його особливостей, подробиць і навіть малозначущих на перший погляд деталей.

Незважаючи на те, що інцест передбачає якісь інтимні стосунки між близькими родичами, мова може йти про взаємини досконалого іншого характеру, інших родинних привязанностей. Образ брата, сестри, сина, матері і т. д. в цьому сновидінні може стати лише проекцією анимуса або аніми, маючи на увазі наш власний прообраз. В цьому відношенні інцест виступає як акт самоповаги і самоствердження.

Якщо подібний сон, побачений у відношенні власних батьків – це може бути природним проявом ранньої сексуальності, що мала місце в минулому. Адже ні в кого не викликає жаху бажання маленької дівчинки, коли вона виросте, вийти заміж за власного тата. Дівчинка дорослішає, а підсвідомість може дістати з комори пам’яті цей давній психологічний епізод. Подібне було описано Фрейдом і отримало назву комплексів Едіпа і Електри.

Слід звернути особливу увагу на випробувані під час сну та після пробудження почуття. Приводом насторожитися буде їх схожість, тобто ситуація, коли і після пробудження ви, замість збентеження і сорому, продовжуєте відчувати приємні відчуття, пережиті в сні.

Езотерика
Додати коментар